Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A nővérem örökké gyűlölni...

A nővérem örökké gyűlölni fog? Hogy lehetne újra jó a kapcsolatunk? Lefeküdtem a párjával.

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok,ő 27.Mindig számíthattam rá,olyan volt,mint a legjobb barátnőm.Nemrég férjhez ment és elég nagy esemény volt,több száz embert hívtak meg,a ruhákat külföldről hozzatták,minden tökéletes volt.

De még tavaly volt valami köztem és a férje között.Igen,tudom,hogy mit gondoltok rólam,de akkor nem voltak együtt és nem volt hosszú életű a dolog,pár hét volt az egész,de nekem ő volt az első...

Túltettem magam rajta és már egyáltalán nem érdekelt,örültem annak,hogy a nővérem boldog.

Viszont kiderült minden a hétvégén.A testvérem azóta beköltözött egy hotelba,senkinek nem veszi fel a telefont és közölte,hogy a számára nem létezem többet.

Annyira szörnyű ez a helyzet,mert sosem volt közöttünk semmilyen nagyobb veszekedés,mindig egymás biztos pontjai voltunk.



2013. okt. 2. 13:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
90%

De miért bánod, hogy haragszik rád? Nyilván nem szereted annyira a nővéred, ha egy farok fontosabb volt nála.


Én ezt a nővéremmel soha nem tudnám megcsinálni. A pasi, akivel járt, jár, vagy kiszemelte, az nekem tabu. Mindennél többet ér a tesóm szeretete.

2013. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
Arra már rájöttem,hogy hibáztam.Ezzel tisztában vagyok.
2013. okt. 2. 13:58
 3/75 anonim ***** válasza:
94%

Az nem mentség, hogy épp akkor nem voltak együtt. Az én értékrendembe nem fér bele az amit tettél. Családtag esetén semmiképp. Nem találtál mást magadnak? Kizárólag a nővéred barátja jöhetett szóba?

Ha meg is bocsátja ezt neked valaha az nem most lesz.

2013. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt egy tipikus példája a "késő bánat"-nak.
2013. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
100%
Na várjál. Azóta hagytad, hogy hozzá is menjen?
2013. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyűlölni nem is fog örökké, de SOHA nem fog már bízni benned. Sikerült jól elcseszned...Gratulálok! Az egyik legmocskosabb dolog, amit tettél vele.
2013. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a sógorod is egy gennyláda, hogy családon belül keresett magának másik lukat, és ezek után még képes volt elvenni a tesódat.

Csak elképzelem, és már forog a gyomrom! El sem tudom képzelni, hogy ezután valaha együtt Karácsonyozzatok, vagy ilyesmi.

2013. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:
Nem mondhattam meg neki az esküvő előtt és boldog volt,alig várta,hogy végre hozzámenjen.Úgy volt,hogy sosem jön rá és semmi gond nem lett volna.
2013. okt. 2. 14:12
 9/75 anonim ***** válasza:
100%
Hogy derült ki?
2013. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
29%
Mindenki stop!! Ha akkor épp nem voltak együtt, akkor nem történt semmi baj!! Egy különálló lánynak (nővér), akivel épp nincsen semmi dolga; egy pasi nem tartozik "elszámolási kötelezettséggel" Én azon akadtam ki, hogy a kérdező nővére kiakadt:S:S
2013. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!