Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek jó a kapcsolatotok az...

Nektek jó a kapcsolatotok az anyukátok/apukátok párjával?

Figyelt kérdés

2014. nov. 26. 20:53
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi azt akartam meg irni hozza hogy ha nem jo a kapcsolatotok a szuleitek parjaval akkor legalabb a szuleitekkel joba vagytok? mert en egyre rosszabb viszonyban vagyok anyummal amiota pasija van:(
2014. nov. 26. 20:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, milyen a pasi, és mi a gond anyukáddal?

Nekem szerencsém volt, a "mostoha"szüleim nagyon rendes és kedves emberek. Öt éves voltam, amikor apának lett új párja, vele az első pillanatoktól jól kijöttem. 14 voltam, amikor anyának lett új párja, vele is jó a viszonyom, de nincs köztünk igazán szoros kötődés.

26N

2014. nov. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én gyűlöltem (meg mindenki) a mostohaanyámat, emberileg és erkölcsileg egy nagy nulla (pedig tanítónő). Mindenkit zsarol, engem rendszeresen lehlyézett, ha más volt a véleményem, mint neki. Napi szinten megalázott, mindenbe beleszólt, mindent tudni akart, követelőzött, az összes tettemben talált kifogást, ami rossz (mosogatás, házimunka, tanulás...).


Ráadásul apát is elvette tőlünk (nem csak velem nem foglalkozott - pedig együtt laktunk, de nem volt 15 nyugodt percünk egy nap -, de a rokonokkal sem).


Anya nem él.

2014. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!