Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » ANYÓSOK, milyen a kapcsolatoto...

ANYÓSOK, milyen a kapcsolatotok a fiatok párjával?

Figyelt kérdés
Már rengeteg kérdés foglalkozik ezzel a témával, a menyek szemszögéből, most a ti véleményetekre vagyok kíváncsi!
2009. dec. 2. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Én egy meny vagyok és tudom nem rám vagy kiváncsi, de olyan szivesen olvasnám itt anyósom mit írna erre a kérdésre... :)
2009. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

A fiam első párja (nem házasodtak össze végül) nem igazán volt a szívem csücske. Kb. 2 hete voltak együtt, amikor úgy alakult, hogy egy munka miatt el kellett költöznie a fiamnak egy másik városba és a lány (mivel munkanélküli volt) ment vele, hátha talál ott ő is valami állást. Eltelt 1év és úgy tűnt, hogy hosszútávú lesz a fiam munkája, ezért úgy gondoltuk a férjemmel, hogy veszünk a gyereknek abban a városban egy lakást, ne fizessék az albérletet. A fiam nevére szerettük volna iratni a lakást, de a lány kiverte a hisztit, hogy ő bizony akkor el fogja hagyni a fiamat, ha nem az ő tulajdona lesz a lakás fele. Hozzáteszem a lány nem dolgozott egyáltalán a fiam mellett, ő fizetett mindent. Ez még nem is érdekelt, mert a fiam felnőtt ember, el tudja dönteni azt, hogy mit szeretne de abba képtelen voltam beleegyezni, hogy annak a pénznek a felét, amiért hosszú évek alatt keményen megdolgoztunk a férjemmel más kapja, nem a gyerekem. Mi így nem engedtünk a zsarolásnak és megmondtuk a fiamnak, hogy vagy beleegyezik ebbe vagy vegyék úgy, hogy nem ajánlottunk fel semmit. A fiam pedig közölte, hogy akkor őt felejtsük el örökre. Mit ad isten egy hét múlva felhívott a fiam, hogy képzeljem el a barátnőjének 8 hónapja viszonya volt egy fickóval, de mivel szó volt a lakásvásárlásról úgy gondolta, hogy még lehúz kicsit minket.


A második leányzóval már óvatosabb voltam, ő a fiam felesége most. Írtak házassági szerződést, ennek a leányzónak ez cseppet sem jelentett gondot, sőt ő ajánlotta a fiamnak mikor megkérte a kezét. Jó kapcsolatban vagyunk, minden héten felhívjuk egymást telefonon és gyakran meglepem őket valami kedvességgel (elsősorban csomag formájában). Két-három havonta találkozni is szoktunk vagy amikor ráérünk. És már alig várom az unokát!

2009. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén meny :)


Az anyósom szvsz ugyanazt írná amit én, jól ismerjük egymást :) Ő speciel akkor kezdett el "nemkedvelni" mikor kiderült, hogy kicsi fia el akar venni feleségül az Ő jóváhagyása nélkül. Most "nemkedveljük" egymást, és hetente egyszer eljön megnézni él-e még az unokája és nem halt-e éhen a kicsi fia. :)

2009. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok olyan lenni a leendő menyemmel mint a lányommal,de ez akkor sem lesz olyan.De nagyon szeretem mert szereti a fiamat,és nekem ez számit.Vőm viszont már van és senkinek nem kivánok rosszabbat ,mert egy nagyon dolgos és életre való ember.Mindent meglehet vele beszélni normálisan.Ez az anyós-meny dolod 2 emberen áll vagy bukik ,amilyen a mosdó olyan a törölköző.Ha a gyerekem boldog akkor én is.
2009. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szivböl kívből kívánnék neki egy barátnőt!!!!!!!!
2009. dec. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!