Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatesó féltékenység?...

Unokatesó féltékenység? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az unokanővérem tavaly elkezdett járni egy kisebb edzőterembe ahol összebarátkozott egy lánnyal aki később az edzőtársa lett.Sokszor hívott engem is edzeni,biztatott,hogy kezdjek bele én is.Májusban beadtam neki a derekam és elkezdtem járni.Mivel én pár évvel fiatalabb vagyok és sokat sportoltam ezelőtt jobb formában vagyok mint ő,és ezt észre vették az edzőink is.Kb egy hónapja már én edzek a másik lánnyal nem pedig az unokanővérem.Neki viszont ez nem tetszik,és az sem,hogy szeptembertől versenyeztetni fognak az edzőim, ezt viszont ki is nyilvánítja,méghozzá úgy,hogy tegnap összehívta a baráti társaságunkat egy kisebb bulira,és engem direkt kihagyott a buliból.Valamint mielőtt "szét lettünk"szedve mindennap beszéltünk többször is,azóta pedig egyszer sem hívott fel.Illetve hallottam olyat is,hogy azt mondogatja az edzőinknek,hogy ha engem elkezdenek versenyeztetni akkor ő abba hagyja az edzést.

Szerintetek igaza van,és nekem kéne abba hagyni az edzést?Vagy pedig ő reagálja túl a dolgokat?

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. aug. 21. 21:12
 1/3 anonim válasza:
100%
Azért, mert ő féltékeny, neked még nem kellene abbahagynod az edzést. Szerintem ülj le vele, és beszéld meg ezt a helyzetet.
2016. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?


Nem is az, hogy túlreagálja, hanem inkább rosszul reagálja le a szituációt. Egyáltalán nem kell abbahagynod miatta az edzést, és tőle sem vall valami nemes lélekre hogy az edzőiteket próbálja "zsarolni".


Itt szerintem neki nem is csak a te versenyeztetéseddel lehet neki a legnagyobb baja, hanem azzal, hogy ráveszi magát az edzésre, téged is bizatat,szerez edzőstársat, aztán úgymond "elveszed tőle'. Nem lehetne azt megbezsélni, hogy hárman edzetek, vagy ő a lánnyal? Vagy nem tudnál neki új edzőstárat keresni? Szerintem megnyugodna akkor, és békében versenyezhetnél, ő meg nem érezné úgy, hogy ő jött ki rosszul ebből az egészből "miattad".

2016. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!

Én 20éves vagyok ő pedig 23.

Az a helyzet,hogy mivel a lány aki most már velem edz e hónaptól amúgy is külön edzett volna tőle,mert őt is versenyeztetni szeretnék mint engem,és pont ezért raktak minket össze(beleszólásunk nem volt,az edzőink döntöttek így). Viszont az unokatesómat nem látják még késznek egy versenyre sem így ő a kezdő mi pedig a verseny csapatot erősítjük már.Másik edzőtársat pedig simán találhatott volna már mert amikor mi feljöttünk a verseny csoportba,hallottuk,hogy a kezdőben 2en is kérdezték tőle,hogy nem e edzene velük ő pedig visszautasította őket.

2016. aug. 21. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!