Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit kezdjek a lebecsmérlő...

Mit kezdjek a lebecsmérlő rokonaimmal?

Figyelt kérdés
Igazából arról van szó, hogy szinte mindig lenéznek. Pl. idén új suliba megyek, amit anya el is mesélt nekik. Kb. a rokonság fele minden szégyen nélkül azt mondta "nem nekem való" "pályát tévesztettél". Amikor kapok valamit (szülinap, jó teljesitmény), akkor is folyton lenézőek velem. Pl. megbámulják az ajándékot és mondanak rá valami "szépet" (erős idézőjelek között). Már- már rettegek a látogatásoktól, annyira elrontsák kedvem. Szivesen el is mennék, amikor ők jönnek, de anyáék szerint azt nem illik és nem tehetem... Valami ötlet? Félek hogy nem birom tovább elviselni őket, és én fogom lehordani a társaságot...

2016. szept. 11. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engedik, hogy elmenj otthonról, akkor védjenek is meg! Legyen az akármilyen rokon, az én jelenlétemben ugyan nem alázná a gyerekemet.
2016. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!