Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Te is bele kóstolsz ugyan...

Te is bele kóstolsz ugyan azzal a kanállal az ételbe, ha főzöl? Finnyás vagyok, mert nem akarok nyálat cserélni a rokonaimmal?

Figyelt kérdés

Mondjátok hogy beteg vagyok, de utálom, hogy főz tesóm, vagy anyám, vagy rokonom és bele kóstól a fazékba majd izlelget majd megint bele kóstól 3, 4x egymás útán!


Ha én főzök, akkor ha kell 3 külön kanállal kóstolóm meg, nem érdekel, ha 3x kell mosogatni!


És beszólnak, hogy ne legyek már finnyás "családban marad!" fúj! Pont ez az! Nem akarom tesóm nyálát az ebédben, se rokonokét!

Az, hogy a barátnőmmel csókolózok az kicsit más!


Még azt mondják, hogy nem lesz nyálas a kanál! Higy ne lenne az? Amikor a szájába vette 4x egymás után, majd a fazékba kanalazik vele?


E jönnek, hogy az étterembe a szakács bele is köp...

Akkor már köpjenek ők is az ebédembe?


Külön főzök magamnak, és meg vannak sértve, hogy nem kell a "családi nyálas" főzelék!


Te is bele kanalazol 4x minimum a családi fazékba?



2014. jún. 23. 10:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Hát, pedig igazán nem nagy dolog lenne elmosni azt a kanalat, miután megkóstolták az ételt.

Anyum is ilyen százszor kóstolós volt, de leszopattam róla.


Ajánld fel, hogy mosogatsz majd, miután megfőztek, de mindenképpen használjanak több kanalat! :D

2014. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
leszoktattam* úristen...
2014. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
én minden kostolás után lemosom a kanalat.étteremben is ezt csinálják(dolgoztam ott).elég undrító szokás.nekem a fakanalas kostolástol is herótom van..fúúj
2014. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Deliverance válasza:
93%
Ha itthon főzünk, biztosan elmosunk minden kanalat kóstolás után. Mi is finnyásnak tűnhetünk, de szerintem ennek ez a rendje-módja. Nem nyáladzunk egymás ebédjébe.
2014. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Mi is elmossuk a kanalat minden kóstolás után. Nekünk ez a természetes
2014. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Világos, mint a nap, hogy kóstolás után a kanalat lemossuk. Nálam egy karnyújtásnyira van a mosogató, de, ha messzebb lenne, akkor is elmosnám.
2014. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Monnyuk profi szakács két kanalat használ: az egyikkel az ételbe nyúl, átönti a másikba, és abból kóstol. Oszt vagy eltéveszti néha, vagy nem, de az illúzió megvan, és az számít!
2014. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
Jut eszembe! Ha csak a "párodnak" főzöl, akkor is ilyen kényes vagy? Csókolózáshoz meg óvszert húztok a nyelvetekre? :-DDD
2014. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én is, miután belekóstoltam az ételbe leöblítem a kanalat, mindig.
2014. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

#1 - már egy perce röhögök - de néztem nagyot, azt hittem, rosszul látok :D Bocs :)


Kérdező: nekünk ez nem probléma. Senki nem beteg, stb., nem halunk bele - meg aki kifőzdében eszik, ne legyen finnyás, ott különb dolgok is vannak.

2014. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!