Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatesóm meglátott meztelenü...

Unokatesóm meglátott meztelenül, ez most ciki szerintetek?

Figyelt kérdés

Nálam van vendégségben. Én meztelenül alszom mindig, hajnalban nagyon szomjas voltam és kimentem a konyhába inni, úgy ahogy voltam, ruhátlanul. Nem is gondoltam, hogy ébren van és ő is épp kijön. Én meg egyszer csak ott voltam előtte meztelenül. Ő pólóban meg boxerban alszik. Nem szóltunk semmit, csak engem bánt a dolog. Olyan félálomban voltam, hogy eszembe sem jutott felkapni valamit addig, amíg kimegyek a konyhába.


Ez nagyon ciki szerintetek?


Fiúk vagyunk mindketten egyébként.



2016. szept. 25. 14:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%
Ne aggódj miatta. Látott már olyat, és ha nem, akkor ideje volt!
2016. szept. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%

Komolyan ez a legnagyobb problémád, amit feltétlenül ki kellett ide írnod???


Egyébként nem.

2016. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%

egy kicsit én cikinek tartom, de azért gondolom mindketten láttatok már másokat meztelenül, szóval nem a világ vége.

még jó hogy mindketten fiúk vagytok.

mondjuk én senkit nem ismerek , akiről legalábbis tudnám h meztelenül alszik. lehet van akinek ez jó érzés, de sokan egészségtelennek is tartják. mondjuk én eleve fázós vagyok, úgyhogy nyáron ráadásul hosszú pizsi és vastag takaró...

(lányvok)

2016. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%

Mi ezzel a gond? Minden normális ember meztelenül alszik. Különben is te vagy otthon, neki kell alkalmazkodnia.

Nehogy már ügyet csinálj ebből!

2016. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

Az utolsót nem nagyon értem, de ez most mellékes:D

Természetes hogy cikinek éed, valószínűleg ő sem örül hogy ez történt, de ha van annyi esze akkor nem hozza fel a témát és elfelejthetitek ... Amúgy kortól is függ

2016. okt. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
érzed*
2016. okt. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
22%
engem már látott az unokatesóm amikor 18 voltam ő 30 és hát csináltuk is de csak egyszer
2016. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

Történt azóta valami?

2016. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
6%

17-es mit csináltatok?


és kérdező nem ez nem ciki

2016. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
#17 összefeküdtél az unokatesóddal? Gratulálni tudok :D
2016. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!