Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatesóm meglátott meztelenü...

Unokatesóm meglátott meztelenül, ez most ciki szerintetek?

Figyelt kérdés

Nálam van vendégségben. Én meztelenül alszom mindig, hajnalban nagyon szomjas voltam és kimentem a konyhába inni, úgy ahogy voltam, ruhátlanul. Nem is gondoltam, hogy ébren van és ő is épp kijön. Én meg egyszer csak ott voltam előtte meztelenül. Ő pólóban meg boxerban alszik. Nem szóltunk semmit, csak engem bánt a dolog. Olyan félálomban voltam, hogy eszembe sem jutott felkapni valamit addig, amíg kimegyek a konyhába.


Ez nagyon ciki szerintetek?


Fiúk vagyunk mindketten egyébként.



2016. szept. 25. 14:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
5%
Mint ha csak exemet hallanám kb.. mert az is lefeküdt a gyerekkel, bár ő tagadta.
2016. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
95%

a meztelenség kezelése szocializációs kérdés. nagyon sokat számít, hogy ki mihez van hozzászokva. vannak családok, ahol a szülők, gyerekek, senki nem meztelenkedik egymás előtt, sőt van aki még egyedül sem meztelenkedik a lakásban az abszolút szükségesnél többet és a meztelenség teljesen tabu téma. közben vannak olyan családok, ahol meg mindenki együtt jár a nudista strandra és a gyerekek felnőtt korukban is teljesen meztelenül járkálnak bármikor (még ha nem is mindig) a szülők és egymás előtt is, illetve ha egydül vannak otthon, akkor is szoktak meztelenül mászkálni a lakásban. meg persze mindenféle átmenetek előfordulnak a két véglet között.

ugyanígy vannak, akiknek teljesen hétköznapi és normális dolog egy strand, fürdő, vagy tornaterem öltözőjében levetkőzni más azonos neműek előtt és semmi gondjuk nincs ezzel, hiszen mindenki látott már hasonlót. másoknak meg ugyanúgy kellemetlen érzés az öltőzői/zuhanyzói meztelenkedés, mert nincsen ehhez hozzászokva, másholhúzódik az intim szférája.


konfliktus általában abból szokott adódni, ha az egyik félnek teljesen normális a meztelenség és semmi gondja nincs vele, a másiknak meg máshol húzódnak ezek a határai és ez tisztázatlan marad.


mivel a kérdező feltette ezt a kérdést, nyilván őt valamennyire zavarba hozta a helyzet. lehet, hogy érdemes lenne az unokatesóval tisztázni, hogy őt mennyire zavarja a helyzet és megbeszélni, hogy máskor nem lesz ilyen, vagy hoygan lehet mindenki számára könnyebben feldolgozhatóvá tenni a helyzetet.

persze könnyen lehet, hogy neki fel sem tűnt, vagy nem csinált belőle komolyabb ügyet és minél később kerül elő ez a téma, annál kellemetlenebbé válik megbeszélni, mert annál gyanúsabb lehet neki, hogy a másik félnek nagy ügyet jelentett, hiszen hetek-hónapok múlva is ezen rágódik még, mikor semmi sem történt. minden ilyen kérdéses dolgot érdemesebb minél hamarabb tisztázni, mert ha csak magadban rágódsz az csak tévutakra visz és felesleges feltételezésekbe sodor.a meztelenség kezelése szocializációs kérdés. nagyon sokat számít, hogy ki mihez van hozzászokva. vannak családok, ahol a szülők, gyerekek, senki nem meztelenkedik egymás előtt, sőt van aki még egyedül sem meztelenkedik a lakásban az abszolút szükségesnél többet és a meztelenség teljesen tabu téma. közben vannak olyan családok, ahol meg mindenki együtt jár a nudista strandra és a gyerekek felnőtt korukban is teljesen meztelenül járkálnak bármikor (még ha nem is mindig) a szülők és egymás előtt is, illetve ha egydül vannak otthon, akkor is szoktak meztelenül mászkálni a lakásban. meg persze mindenféle átmenetek előfordulnak a két véglet között.

ugyanígy vannak, akiknek teljesen hétköznapi és normális dolog egy strand, fürdő, vagy tornaterem öltözőjében levetkőzni más azonos neműek előtt és semmi gondjuk nincs ezzel, hiszen mindenki látott már hasonlót. másoknak meg ugyanúgy kellemetlen érzés az öltőzői/zuhanyzói meztelenkedés, mert nincsen ehhez hozzászokva, másholhúzódik az intim szférája.


konfliktus általában abból szokott adódni, ha az egyik félnek teljesen normális a meztelenség és semmi gondja nincs vele, a másiknak meg máshol húzódnak ezek a határai és ez tisztázatlan marad.


mivel a kérdező feltette ezt a kérdést, nyilván őt valamennyire zavarba hozta a helyzet. lehet, hogy érdemes lenne az unokatesóval tisztázni, hogy őt mennyire zavarja a helyzet és megbeszélni, hogy máskor nem lesz ilyen, vagy hoygan lehet mindenki számára könnyebben feldolgozhatóvá tenni a helyzetet.

persze könnyen lehet, hogy neki fel sem tűnt, vagy nem csinált belőle komolyabb ügyet és minél később kerül elő ez a téma, annál kellemetlenebbé válik megbeszélni, mert annál gyanúsabb lehet neki, hogy a másik félnek nagy ügyet jelentett, hiszen hetek-hónapok múlva is ezen rágódik még, mikor semmi sem történt. minden ilyen kérdéses dolgot érdemesebb minél hamarabb tisztázni, mert ha csak magadban rágódsz az csak tévutakra visz és felesleges feltételezésekbe sodor.

2016. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
95%
Ha fiúk vagytok nem. Én mondjuk jót röhögnék, és azon poénkodnék, hogy "bocs, de engem csak a lányok érdeklenek" Ha ellentétes neműek lennétek, akkor esetleg. Bár rokonok esetén ez is inkább komédia lenne.
2016. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
96%
Most ebbe mi a gàz. Strandon közös ffi öltözőben öltöztem màr sok ismerősömmel együtt. Nem néztem meg őket de. Munkahelyemen 2zuhanyzó van 3-3 zuhanykabinnal. Egy öltözővel. Előzőn szembe voltak a zuhanykabinok....
2016. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
38%
mi már aludtunk együtt meztelenül is
2017. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

szerintem ciki

hány évesen látott meg igy??

2018. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!