Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A noverem (21 éves családanya)...

A noverem (21 éves családanya) mindenbe beleüti az orrát. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A noverem mindent tudni akar, és másoktol valahonnan mindog megtud mindent. Pl bármelyik haverommal beszélek, vagy megyek valahova, akkor már rögtön az van, hogy a pasim, és szüleimnek is rögtön meg és ezt mondja. Pedig nincs barátom, csak haverek. Mindenbe beleüti az orrát. És ez nagyon idegesito, hogy szinte már nimcs magánéletem, mert mindent elmond szüleimnek és a fele nem is igaz, és apám is ezzel jön folyton, hogy hallom barátod van, pedig nincs. És nem hisznek nekem. Ez nagyon idegesit, mit kellene tennem?
2016. okt. 30. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen marha sok esze van,föleg hogy még anya is. Ráér a te dolgaiddal foglalkozni ki törödik addig a gyerekkel? Hova szült,a nyakatokra? Zavarjátok el a pasijához a búsba!
2016. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az, majd ő 21 évesen biztos pontosan tudja, vagy az is lehet hogy tanult a hibáiból és olyan rendes, hogy félt téged és nem akarja, hogy te is "családanya" legyél 21 éves korodra.
2016. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Válasz 21 éves... és családanya... gondolkozzon el a saját életén... és utána üsse bele az orrát másba...

Amúgy így hirtelen szerintem csak a hibát keresi mert ő ilyen féleszű hogy ilyen fiatalon gyereket vállalt de ez nem a legbiztosabb válaszom :D

2016. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!