Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy családanya havi nettó...

Ha egy családanya havi nettó 220 eFt körül tesz a családi kasszába az kevésnek számít?

Figyelt kérdés

Az anyaságnak annyiban van jelentősége, hogy nem tud bármit elvállalni, hiszen a gyereket időben kell hozni-vinni, törődni kell vele, a férj sokat dolgozik, így a házimunka nagy része is a nőre marad.

(Egyébként diplomás nő, 8 év munkatapasztalattal, Borsod megyében. Az összegben minden juttatás benne van.)


2015. jan. 22. 15:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
73%

Ki kritizált, hogy most idegenektől vársz elismerést és dícséretet?


Amúgy meg nem kell játszani az áldozatot és attól, hogy apuka dolgozik, hazaérve el tud pakolni és mosogatni is képes, nem kell agyonsajnálni!

2015. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
nalunk ugyanez van, annyi , h a ferjem hozza-viszia gyereket oviba, ami oriasi dolog, de masra semmire nem szamithatok.
2015. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
16%
Attól függ mik az igények, én átlagosnak mondanám a fizut. A többit nem kommentálom, mert nem értek vele egyet...
2015. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

3-as, mivel nem értesz egyet? Azzal, hogy én végzem a házimunka jelentős részét? Ez természetes, hiszen én 4-kor végzek, a férjem meg sokszor hajnalig dolgozik, de este 10-11-ig rendszeresen.

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy más anyukákhoz képest milyennek számít a fizetésem.

2015. jan. 22. 16:00
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
Ha te meg vagy elégedve a fizetéseddel, mi miért ne lennénk?
2015. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk Heves megyében még az is ritkaságnak számít, hogy egy családanyának állása legyen! Itt ha egy családanya nettó 100 ezer Ft-ot keres, a férj örülhet, mint majom a farkának:)
2015. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%
A 220 ezer még Budapesten is szép pénznek számít,Borsodban meg egészen kiemelkedő.
2015. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon jó a fizetésed,egyáltalán nem kevés.

Mégis mi a probléma?

2015. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
Miért kérdezed ezt? Kaptál valami lekicsinylő beszólást otthon? Mennyit kap férjed mekkora a gyerek stb. Szerintem nem kevés fizud,
2015. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
75%

"én átlagosnak mondanám a fizut"

te hol élsz? 220ezer az átlag?még bruttóban sem és akkor abba a milliárdostól a csóróig mindent átlagoltak egybe.

a legtöbb magyar örül ha 100ezret megkeres.na borsodban meg főleg.

2015. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!