Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nem értem, hogy élhet a...

Nem értem, hogy élhet a rokonom ilyen beteg kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy unokatestvérem 29 éves nő. Kaliforniában él, jómódú. Ez a csaj egy pasival él együtt. Valamint a pasi régi barátnőjével élnek. Voltam náluk vendégségben és nem tudok napirendre térni attól,ahogy él. Külföldön az ilyesmi elfogadottabb?
2016. nov. 3. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Mitől lenne beteg a kapcsolat? Magyarázd már el hol van az kőbe vésve, hogy gyűlölni kell az exet? Ha ők jól meg vannak az ő dolguk, ellenben neked közöd semmi.
2016. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

számtalan életvitel lehetőség van

ez csak egy közülük


elfogadás a kulcsa az egésznek


tudod, élni és élni hagyni

2016. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Az egyik ismerősöm is így élt, csak ott ő volt az ex. Együtt élt a volt férjével és annak az új kapcsolatával. Nem mondom, hogy ez volt az álma, de nem tudták eladni a házat és így mindhárman ott laktak. A vége az lett, hogy az ismerősöm megkedvelte a volt férje új párját, együtt jártak kirándulni, sütöttek-főztek.:) Nem mondom, hogy minden tökéletes volt, de egész jó megoldás volt arra, hogyan lehet kibírni, sőt elviselhetővé tenni, ha egy házban kell élni ideiglenesen.
2016. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Azt elfelejtetted leírni, hogy hogyan él. Így nehéz bármilyen tanácsot adni.

Ha a kérdésed csak úgy általános, megadhatom az általános választ is. Ne üsd bele az orrod más dolgába.

2016. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Beteg az egész. llyet normális nő nem tesz, ha csak nem kényszer az egész. De még akkor se!
2016. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon beteg. Felnőtt emberként más emberek magánélwtén hüledezel...
2016. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Neked ez miért fáj? Komolyan, magyarázd meg, miért böki a csőrödet, hogyan él MÁS?
2016. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Én a pasi barátnőjének a helyébe már rég kidobtam volna a srácot, ha nem hajlandó kidobni az exét otthonról. Most komolyan, mi keresnivalója van ott a volt barátnőjének???

Na mindegy, ez az ők dolguk, és szerintem te se foglalkozz ezzel.:)

2016. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DR.Strange válasza:
26%
Én szerintem is beteg kapcsolat. Mi a francért nem tud máshová költözni az a tetves ex?? Mért nem hagyja békén a párt. Élni és élni hagyni úristen... Élni hagyni = elköltözni a jó büdös p*ába és hagyni azt a szerencsétlen párt hagy éljenek nyugodtan. Azért is PÁRkapcsolat. Bár ha titkon félrek**ogatás van akkor mért ne élhetnének együtt. Esetlen Leszbikus a te nő rokonod? Ezesetben is éljenek csak együtt, édes hármasnál nincs is jobb
2016. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%

Kb. 15 éve láttam a TV-ben egy MAGYAR dokumentumfilmet, ahol a pasinak volt felesége és szeretője egy lakásban. A nők elfogadták a helyzetet, nem volt veszekedés.

A riporter megkérdezte, mi lenne, ha jönne egy új nő?

"Elfogadnánk, ha a férjünk kívánná!" .

A két nő értelmes, finom, helyes kis teremtés volt, A pasi kevésbé.

2016. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!