Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elkenyeztetett gyerek, idiota...

Elkenyeztetett gyerek, idiota csalad?

Figyelt kérdés

Ugy volt, hogy ma unnepeljuk unokatesom 10. szulinapjat. Penteken megkerdezte tolem az anyja, hogy mit akarok venni neki, mire mondtam, hogy en mar vettem egy doboz csokoladet. Erre a valasz: "De hat a gyerek a Far Cry 4-et akarja!".

A Far Cry egy tobb ezer forintos szamitogepes jatek. Az anyja total megsertodott, pedig ismeri a helyzetem: meg otthon elek es ami keveske penzt megkeresek egyetem mellett, azt a kajamra es a ruhazkodasomra koltom, hogy ezzel enyhitsek apam terhein, aki egyedul nevel engem es ocsemet. De annak a gyereknek Far Cry kell, es miert nem azt vettem...! Nagyon elkapott az ideg. A mamanktol okostelefont fog kapni egyebkent, tavaky meg szamitogepet kapott es mintha kicsit el lenne mar kapatva az a gyerek, hogy meg tolem is azt kerik, hogy draga ajandekot vegyek, mert mas nem jo. Ezen kivul heti 5 alkalommal tanitom a gyereket INGYEN angolul. Ezzel vajon mennyi penzt sporolnak meg, hogy nem kell magantanarhoz vinni a kolykot? Mar nagyon elegem van beloluk.


2016. nov. 13. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleged van belőlük, akkor mondd meg, hogy innentől fizetnek a korrepetálásért vagy abbahagyod. Ugyanis ez alatt az idő alatt dolgozhatnál is jó pénzért.

A csokit add oda, ha hiszti van, akkor hagyd őket ott a pi.csába. Egyébként te mit kaptál tőlük szülinapdra? Gondolom ennyit se!


A kívánságlistát a Télapónak szokás leadni!

2016. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy angol nyelvű oklevelet a kölyöknek, hogy kitűnő eredménnyel végzett az osztályodban, és add át a csokival együtt. A továbbiakban meg ne vállald ingyen, ha ennyire nem bír tekintettel lenni az anyja a helyzetedre, neked se kell figyelembevenni a családi köteléket. A saját gyerekét mindenki úgy cseszi el, ahogy akarja, de másokkal szemben ne legyenek már irreális elvárásai.
2016. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó válaszolóval értek egyet. Okleveles csoki nagyon jó ötlet, esetleg még egy puszi is mellé, és utána félrehívhatod az anyját, hogy megbeszéljétek a tarifát, mert heti 5 alkalom ingyen vicc, én még az öcsémet is pénzért vittem edzésre, igaz az csak pár száz forint volt jelképesen. Akár család, akár nem, az így nem megy.
2016. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Kicsit sok a hasonlóság a múltkori nagymamás kérdéssel,ahol a nagyi kedvenc unokájának az ajándékába kellett beleadni.
2016. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azt is en irtam ki, azert a hasonlosag.

Koszi a tippeket, a csokit megkapja es mutattam neki par oldalt neten, ami segit neki az angolban, en pedig befejeztem kozremukodest a tanulasaban. Ha lenne is rendes jovedelmem, akkor sem koltenek par ezernel tobbet a gyerek ajandekara, hiszen ki o nekem? Meg csak nem is kozli rokon.

2016. nov. 13. 19:43
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
En erre azt valaszoltam volna a kedves anyukajanak, hogy ha fizetne az angol tanitasert akkor lehet tellene a Far Cryra is
2016. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Siman kozolheted hogy ha teged ingyentanarnak neznek, akkor a jatekot is le tudjak torrentezni, hiszti megoldva.
2016. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nov.3-án Hogyan állítsam le a pattogó nagyit? című kérdést tette fel a kérdező. Ezt az előbb elismerte.

Most a gyerek anyja akar kicsikarni pénzt a kisfiú ajándékára és most ő pattog. Ajánlom neked, kérdező, hogy ha a családban járvány van. akkor menj karanténba, mielőtt elkapod a pattogást! Menekülj!

A válaszaid nem mindig fedik egymást a két kérdés kapcsán. Elfeledted, mire mit feleltél!

Azt sem értem például, hogy az unokaöcséd anyja miért nem rokonod?

2016. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
mert lehet, hogy az unokaöccs apukája a vér szerinti rokon ;)
2016. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A nagynenim a ver szerinti rokon. Mindenhol igazat irtam. Attol meg, hogy a mama a nagynenimnek is szolt, hogy ez a gonosz ember (en) nem ad 5 ezret az okostelefonba, a nagynenim is kifejezte ellenszenvet az irant, higy csak egy csokit fogok adni, amit amugy 450 Ft-ert vettem. Az alma nem esett messze a fajatol - egyikuk sem tudja felfogni, hogy nincsenek tizezreim a legkisebb gyerekre. :/
2016. nov. 16. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!