Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elkenyeztetett gyerek, idiota...

Elkenyeztetett gyerek, idiota csalad?

Figyelt kérdés

Ugy volt, hogy ma unnepeljuk unokatesom 10. szulinapjat. Penteken megkerdezte tolem az anyja, hogy mit akarok venni neki, mire mondtam, hogy en mar vettem egy doboz csokoladet. Erre a valasz: "De hat a gyerek a Far Cry 4-et akarja!".

A Far Cry egy tobb ezer forintos szamitogepes jatek. Az anyja total megsertodott, pedig ismeri a helyzetem: meg otthon elek es ami keveske penzt megkeresek egyetem mellett, azt a kajamra es a ruhazkodasomra koltom, hogy ezzel enyhitsek apam terhein, aki egyedul nevel engem es ocsemet. De annak a gyereknek Far Cry kell, es miert nem azt vettem...! Nagyon elkapott az ideg. A mamanktol okostelefont fog kapni egyebkent, tavaky meg szamitogepet kapott es mintha kicsit el lenne mar kapatva az a gyerek, hogy meg tolem is azt kerik, hogy draga ajandekot vegyek, mert mas nem jo. Ezen kivul heti 5 alkalommal tanitom a gyereket INGYEN angolul. Ezzel vajon mennyi penzt sporolnak meg, hogy nem kell magantanarhoz vinni a kolykot? Mar nagyon elegem van beloluk.


2016. nov. 13. 16:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sok kerdest fogok meg szerintem kiirni az en kis csaladomrol, mert itt talalok némi vigaszt es tamaszt. Sajnos. :D
2016. nov. 16. 21:34
 12/13 anonim ***** válasza:

nézd én is vettem a párom testvérének a gyerekének karácsonyra ajándékot és én sem akartam sokért venni(lévén csak 2 éves és jó ha 1 hétig nyúzza majd a játékot), ezért én elmentem az adományboltba(több is van: [link]

és ott 500 Ft-ért vettem neki egy macska nagyságú szánkón ülő pingvint ami táncol és énekel(kitűnően működik és nem volt használt állapotban). Ajánlom neked is ezt a megoldást és akkor megúszod a családot.

2016. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az otletet. :) Csak sajnos a gyerek semmit nem fogad el, aminek nincs koze a szamitogephez vagy az okostelefonokhoz. A kovetkezo ajandeka gondolom egy tablet lesz.
2016. nov. 18. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!