Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi volt már ez, mi a véleménye...

Mi volt már ez, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Egy éve októberben nagyon összevesztem az unokatesómmal hogy az egész családja még szóba se álltak velem és találkozni se akartak, tudatosan kerültek. Tesóm viszont nagyon jóban van vele. Egy évig gyűlöletben éltem, iszonyatosan gyűlöltem őket, de úgy voltam vele, ha ők jönnek kibékülni akkor elfogadom mert senkinek se jó a harag meg a gyűlölet.

Erre hallom a tesómtól, hogy karácsonykor megakarnak minket hívni, tehát ne rontsam el, illetve bejön ma valamiért.

Meg is történt, bejött és elkezdi, hogy szerettünk volna meghívni titeket, de ugye a tesóm nem lesz otthon, ezért nem. Hát ez van.

Kérdezem, hogy nélküli mi nem mehetünk. Mondja, hát így nem, még egy percig sem volt bent, már húzott is el.

Tesóm meg úgy adta elő, hogy békülni akar, aha a nagy szart... csak a tesóm miatt viseltek volna el hogy megünnepeljék a szülinapját. De mivel ő nem lesz otthon, rátok nem vagyunk kíváncsiak, ebből ez jött le. Látszott rajta, hogy minél gyorsabban elakar menni.

Mi a véleményetek?



2016. dec. 17. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi véleményem nincs. Ha nem akarnak belőled akkor te minek rágod magad rajta. Ne foglalkozz velük. Nem kötelező a rokonsággal kapcsolatban lenni.
2016. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mi volt már ez" - ők sem akarnak békülni

"mi a véleményetek erről" - van ilyen, nem kötelező a rokonokkal jóban lenni.

2016. dec. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de a tesóm úgy adta elő mintha békülni akarnának, ezért értettem félre.....szánalmas
2016. dec. 17. 12:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a tesód szánalmas. Ha téged ennyire nem érdekel, minek lovagolsz rajta? Szerintem az a szánalmas ha valaki nem képes túllépni a dolgokon, és te nem akarsz.
2016. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, tesód szeretné, ha jóban lennétek a rokonokkal, ezért mondta, csak ezt elfelejtette közölni a másik féllel. Nem kötelező szeretni a rokonságot.
2016. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem a végére kellene járnod ennek,vagyis kapd el a köcsög rokont és adj neki! ha nem mered megverni legalább olvass be neki és szard le a továbbiakban.amúgy szerintem nézesd meg magad kicsit zizinek tűnsz abból amit leírtál,mármint az 1-ávig való gyűlölködés de azért békülnél bla-bla-bla.ha le se szartad volna az sokkal jobban fájt volna neki
2016. dec. 31. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tud az egész, a gyűlölködésről sem
2016. dec. 31. 09:28
 8/8 anonim ***** válasza:

csúnya vagy? vagy nincsenek barátaid és ezért utálod?

megnéznélek hogy milyen vagy csak mert a harag többnyire irigységből,féltékenységből születik.amúgy csak a gyűlölettel magadnak ártasz,ráadásul ő nem is tudja hogy utálod

2016. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!