Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti, hogy kezeltétek azt a...

Ti, hogy kezeltétek azt a helyzetet amikor ünnepekkor összegyűlnek a rokonok? 🤢

Figyelt kérdés
A unokatesómék (kb. 1 évesek) rohadt hisztisek,minden szétszórnak,nem esznek velünk a családi asztalnál,visítanak,de senki meg nem regulázza.A nagyapám pedig akaratos,önfejű és nem áll szóba velem és mindig azt hiszi,hogy neki van igaza.A nagyanyám meg még mindig négyévesként kezel!!!SEGÍTSÉG!!!!!!!!

2016. dec. 25. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi igyekszünk legalább év végére összekaparni a közeli rokonokat, jó a hangulat mert kb évek óta nem láttuk egymást, és van hogy el is sírják magukat az idősebbek, hogy utoljára akkor láttak mikor még a térdükig értünk.

Vannak itthon is veszekedések, de eltörpülnek ilyenkor.

24F

2016. dec. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Biztos a családodnak is nehéz elviselni az ilyen hisztis kamaszlányokat, mint amilyen te vagy.
2016. dec. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Meg sem szólalok.Végig segítek,hordom a tányérokat meg ilyesmi.Nem önfényezés!Megteszek amit kérnek,felajánlom a segítséget,foglalkozok a babákkal.
2016. dec. 25. 14:44
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Elhúzunk szállodába karácsonyra, és "sajnos" nem tudunk a rokonokkal lenni.

Őszintén irigylem azokat, akiknél kellemes hangulatú tud lenni egy nagy családi összejövetel, de nálunk ez képtelenség, szóval marad ez. Azért hiányzik az "igazi karácsonyi hangulat".

2016. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És csak most vettem eszre,hogy mivel nagyapám lement a lépcsőn (persze cipővel,mert azthiszi hogy ő minden alól kivétel) és neki hála tiszta mocsok a fal😡
2016. dec. 25. 14:51
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk nem próbálom meg pont ebben a pár napban megnevelni a rokonokat, a hisztist hagyom hisztizni, az önfejűt önfejűsködni, a befordultat magában lenni. És nem tetézem a helyzetet saját nyifinyafimmal, hanem csak úgy elvagyok, szemlélődök, tudatosan előre eldöntve, hogy semmi nem fog kihozni a béketűrésemből. Működik a módszer.
2016. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem mindegy?

Egy évben egyszer kibírod!

Azért a nagy családnak vannak jó oldalai is.

Ilyenkor arra gondolj!

A nagyapád után meg mosd le a falat és örülj neki, hogy még vannak nagyszüleid!

2016. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Elfogadom a negatívat is ne értsétek félre végül is az is válasz
2016. dec. 25. 15:35
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Azaz, pontozzatok le a kiállhatatlan családom miatt, biztos az én hibám.
2016. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést amúgy is hirtelen felindulásból írtam, mert… Már én sem tudom mindegy is. Ja és nem mondtam hogy nem örülök annak hogy vannak nagy szüleim:/
2016. dec. 25. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!