Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerinted melyik helyzet a...

Szerinted melyik helyzet a cikibb, ha a szülő nyit a gyerekre intim helyzetben, vagy ha a gyerek a szülőre? Volt már részed benne valamelyik oldalról? Hogyan kezeltétek a helyzetet?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Elmagyaráztam neki, hogy a mi családunkban nem szokás a szex, mert mi osztódással szaporodunk.
2014. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Nekem az lenne a ciki,ha a szüleim rám nyitnának.De az is ciki volt régen,ha... másképp volt a szitu...nem is ciki volt,hanem undorító..
2014. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Egyszer anyukám ránknyitott az akkori pasimmal, 18 évesen, még éppen nem volt szex, de már le voltunk vetközve féligmeddig, nyilvánvaló volt. Csak azt hallottam, hogy egymás után 3 cigit szívott el a konyhában( hallottam a gyujtó kattanását), aztán bement aludni. Nem beszélt róla, csak egyszer évek múlva hozta fel, viccesen.

Én nem nyitottam rájuk soha, de egyszer találtam egy használt gumit a kagyló szélén, na az szerintem cikibb és undorítóbb volt... Na, de ilyen az élet:D

2014. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Anyámra meg a nevelőapámra már nem egyszer nyitottam rá, engem igazából annyira nem zavart volna, csak az amikor másnap próbálnak ködösíteni, hogy az nem is az volt meg izé.. Na ez a gáz

Meg 1x nevelőfaterom ránk nyitott, "csókolóztunk". Már csak egy boxerban voltam, és lefelé csókolt. Az egy kicsit kellemetlen volt, nem is amiatt, hogy most szexelni fogunk, hanem, hogy kivel voltam.

Letudtuk egy "nem mondd el anyának! " -kal :D

2014. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyformán kellemetlen..

Nálunk nem szokás kopogás nélkül bemenni a másikhoz, tehát sosem nyitottamrájuk, bár hallani, már hallottam..

Egyszer ano, még tiniként az akkori fiúm anyukája nyitottránk, de akkor meg nem csinaltunk semmit, csak "ismerkedtünk egymás testevel, de hiányosan votunk.. Ciki volt..

Kopogott, de már nyitott is be..

Vegül ők beszéltek róla, örültem,mhogy utána nekem sem volt kínos...


Ő gyerekként nyitott rájk( az eset kapcsán beszélgettünk róla) de azt hitte bírkóznak... :) ma már tudja, hogy nem

2014. okt. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Normális helyen alapdolog, hogy a másik szobájába csak kopogtatás után megyünk be. Így nincs olyan, hogy rányit a máikra valaki.


2. Ahol erre nem képesek, ott meg célszerü a kulcsot használni.

2014. okt. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos tudok olyat, ahol a szülő a fiával együtt csinálja, vagy simán bemegy szobába mikor a fiatalok csinálják, és még magyaráz is nekik.
2014. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó hát valamikor el kell mondani a gyereknek, hogy hogyan kell ezt csinálni...
2014. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha rám nyitnának az cikibb lenne
2019. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!