Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek ez pofatlansag lenne?

Szerintetek ez pofatlansag lenne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy rokonunk, akivel nem vagyunk tul joban, es akirol kiderult, hogy rakos es arulja a malacait aron alul. Nekunk is jol jonne par malac. Pofatlansag lenne toluk parat venni?

2016. dec. 29. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem lenne pofátlan, elvégre ő árulja, ti meg megveszitek, nektek malac kell, neki pedig pénz, gondolom gyorsan.
2016. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Nen tudom hogy álltok anyagilag de én biztos pár ezerrel többet adnék. Tudom ilyenkor alkudni szokás de most más a helyzet. Biztos nem vág földhöz 3-4 ezer neki meg szerintem nagy segítség lenne.
2016. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem, ha tényleg áron alul adja és esetleg azért mert nincs pénze kezelése, akkor pofátlanság, de akkor is az lenne ha nem lenne rokon (csak akkor ugye ti nem tudnátok a betegségéről).


Ha nem ez a helyzet, akkor nem értem az összefüggést a betegsége és a többi között.

2016. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Gondolom azert adja oket arun alul, mert nincs eleg penzuk a kezeles fedezesere, de ez csak tipp, nem szoktunk gyakran beszelni. Azt tudom, hogy eddig jol alltak anyagilag. Lehet, hogy csak meguntak mar a malacokkal a sok munkat.
2016. dec. 29. 16:35
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

az ilyen kezelések elég sokba kerülnek..

szerintem adjatok picivel többet..

2016. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Carragher_x ***** válasza:
40%
Pont annyira pofátlanság, minthogy a betegsége miatt nem küldesz neki ajándékba némi pénzt. Magyarán nem pofátlanság.
2016. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igen. Persze tök mindegy, hogy ti veszitek-e meg vagy más, a végeredmény úgyis ugyanaz lesz. De nekem tuti nem venné be a nyomrom, hogy valaki más betegségéből bármilyen hasznot húzzak. De ez én vagyok. Talán túl lelkizős vagyok és az empátia is nagyon működik nálam. Így pláne hülyén jön ki, hogy még rosszban is vagytok.
2016. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Carragher_x ***** válasza:
19%
Értem. Szóval ha nem lenne beteg, akkor meg lehetne tőle venni áron alul is. Ez esetben vki elmagyarázná nekem, hogy mi a különbség aközött, hogy nem adsz neki több pénzt az áron felül a betegsége miatt és aközött, hogy nem adsz neki ajándékba vmennyi pénzt a betegsége miatt? Csak mert az égvilágon semmi különbség nincs.
2016. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem miattunk vagyunk rosszban, mamam miatt. Neki lett egy elettarsa, akit anya noverei nem kedvelnek. Az illeto aki meg arulja a malacokat meg anya egyik novernek a ferje. Nem vagyunk ellensegek, csak olyan csendesen ketfele szakadt a csalad, mi meg mama melle alltunk.
2016. dec. 29. 17:14
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem lenne pofátlanság ,sőt ha tehetitek akkor valamivel többet is adhattok értük ,valamilyen formában segítségnyújtás is lenne szerintem.
2016. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!