Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon gáz szerintetek mit...

Nagyon gáz szerintetek mit fog ez után gondolni unokatesóm?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk és nem régen ismertem meg személyesen mert anyuink össze voltak veszve évekig...

Na mindegy, szóval utánam jött ugyan abba a wcbe ahol voltam. Csak az a baj, hogy én nem pisiltem meg semmi csak öltözködni mentem be, és le volt pisilve az ülőke, èn lehajtottam és rátettem a táskám.

Viszont ő jött utánam és lehet azt hitte én voltam 😕

Szerintetek gáz?

Mit fog màr ez után gondolni rólam.

15/L


2017. jan. 5. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem fog gondolni. Nyilvános wc-kben senki sem ül rá az ülőkére és nem is gondolja azt, hogy pont az előtte lévő koszolta össze. Bárki lehetett.
2017. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, azt fogja gondolni, hogy egy bunkó vagy, és tényleg szólhattál volna neki, hogy ne ezt használja, mert le van pisilve, te is csak öltözni ugrottál be, mert már csak ez volt üres.
2017. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
semmit. egy nyilvános wc esetén nem fog ezen agyalni, hidd el, mert azok itthon szinte állandóan foltosak és sajnos ennek ellenére is muszáj használniuk még így is a később jövőknek...
2017. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokan vártak wc-re, és nem volt másik szabad amikor kijöttem
2017. jan. 5. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Az lehet a gond, hogy allatira raersz, unatkozol, es a kis agyad orakon keresztul kepes porogni olyasmin, ami nincs, senki mas nem vette eszre, senki mas nem is foglalkozik vele, meg ugy egyaltalan, nulla, de nulla jelentosege van.
2017. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak öltöztél, gondolom nem húztad le, így sejtheti, h nem te voltál.
2017. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!