Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Az egyik...

Mit csinaljak? Az egyik tavolabbi fiu unokatesom ram van kattanva.

Figyelt kérdés

ma ramirt facebookon. es mondta hogy fussnk osszr mert reg találkoztunk esreg adott puszit. s mondtam hogy tényleg reg volt. s kerdezte hogy csokot is kernek. mondtam hogy nem. arra meg azt irta hogy o adna ha en engednem. s irtam hogy nem mert rokonnal nem szabad. erre fel azt irta hogy de ugysem tudna meg senki. arra megint mondtam hogy nem. s azt kerdezte hogy: nah de miert? van pasim?.

mit csinaljak hogy szalljon le errol a temarol?



2016. jan. 23. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
I don't wanna live on this planet anymore.
2016. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem azt kell mondani neki, hogy "rokonnal nem szabad", mert ezzel azt mondod, hogy ha nem lenne a rokonod, simán csókolóznál vele. Mondd meg neki, hogy hagyjon téged békén, nem érdekel téged ő, szálljon le rólad és kész.
2016. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
most meg azt mondta hogy bejovok neki csak eddig nem merte elmondani. mondtam neki hogy hagyjon az ilyen hulyesegekkel. errefel azt mondja hogy nem hulyeseg. 7-8 ev korkulonbseg van koztunk. ez is lehet az oka?
2016. jan. 23. 19:09
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg hogy van valakid. Vagy mondd hogy neked nem az ilyen srácok jönnek be.

ÉS hangoztasd mellé, hogy amúgy is rokon.

2016. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
44%
Másod-unokatesóval már nem vérfertőzés...
2016. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
en 16 o meg kb 23-24. nem masod unokatesok vagyunk sokkal tavolabbi. eddig nagyon joban voltunk mindig beszéltünk. ha arra fele mentem ahol lakik minddig talalkoztunk de semmi ilyent nm mondott eddig nem tudom hogy mi utott bele
2016. jan. 23. 19:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Én tudom... felállt a farka és most dugni akar.
2016. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
ez komoly? Most ide szóról szóra leírod a hülyeséget amiről kommunikálsz az unokatesóddal? Ennyire unatkozol?
2016. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

ha még távolabbi, akkor nem számít a rokoni szál, szóval kár erre hivatkozni.

naná, hogy nyomul, ha erre hivatkoztál, mert ebből az jön le, hogy ha nem lenne rokon, akkor simán csókolóznál vele.

egy kis netezés, és máris rájössz, hogy egy ennyire távoli rokon vérfertőzés szempontjából már nem számít, baj nem lenne belőle.

amúgy meg miféle vérfertőzés? 16 évesen nem akartok gyereket, gondolom.

és ez a kor (16,24) teljesen átlagos a mai fiataloknál, mivel a fiúk jóval később érnek.

valami mást találj ki, de légy sokkal határozottabb.

2016. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!