Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire lehetne gondolni ebben...

Mire lehetne gondolni ebben az esetben? Komolyan apám ellenőrizni akar?

Figyelt kérdés

Apám se szó, se beszéd, haza jött (külföldön dolgozik, telefonálni szokott, mielőtt haza jön). Korábban már volt egy ilyen 'húzása', csak előtte telefonált, majd úgy tette le, hogy 'majd este még hívlak' és rá kb 30 perccel megjelet az ajtóban, azt hitte, milyen humoros.


Ráadásul hétfőnként nekem nincs suli, anya pedig korán megy el dolgozni és 17:00 környékén ér haza.


Apám kora délután beállított, majd kb az volt az első, hogy bejött szétnézni a szobámba...


Mit gondolnál ebben az esetben?


22l



2015. nov. 2. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Lehet a fiudat keresi? :-)

Kerdezd meg tole kedvesen, hogy apa ilyenkor hogyhogy varatlanul hazajossz? Anyut akarod meglepni (azt nem irod egyutt eltek-e vagy csak te elsz apukad lakasaban...)?

Vagy oszinten megmondod apa olyan erzesem van azert jossz haza varatlanul mert ellenorizni akarsz.

Es akkor kiderul mi a helyzet. Itt ne vard hogy mi kitalaljuk. :-)

2015. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az apuci igen elmésen ellenőrzi, a picinyke kislánya nem dugdos-e valami hímneműt a szobájában.
2015. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy meglepi, de ha az első útja a szabádba vezet, akkor van alapja a feltételezésednek. Amúgy nem tudom mit akar ellenőrizni egy 22 éves felnőtt nőn.
2015. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Egy bolha-pőttynyi infót sem adsz magadról.

Közösen tartjátok fenn a lakást, vagy csak Mama/PapaHotel?

Ha tanulsz, dolgozol-e mellette, vagy Anyu-Apu finanszírozza tanulásod?

Tudod, "Hallgattassék meg a másik fél is!"

2015. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet anyukád gyanakszik h van vmi dugipasid és így beszélték meg a "lebuktatást".

Én konkrétan rákérdeznék h miért hazudik a telefonban arról h mikor jön?

2015. nov. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy apukad arra gyanakszik, hogy valami rosszban santikalsz, de az is lehet, hogy az o lelkiismerete rossz, es projektal. Sajnos ezt nekunk nagyon nehez lesz megmondanunk, es ha meg is mondjuk, vajon igazunk lesz-e?

Szoval szerintem kerdezd meg tole, hogy ezt miert igy intezi, de ne felejtsd el jelezni, hogy neked kicsit kellemetlen a szituacio (mar ha az. gondolom azert tetted fel a kerdest...:))

2015. nov. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!