Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tetszik a másodunokatesom?

Tetszik a másodunokatesom?

Figyelt kérdés

Volt egy ido amikor beszeltunk elég sokat facebookon, de annak már 2 éve, most már nem is köszönünk egymásnak. Csak családi rendezvényeken szoktam látni.

Sosem tetszett még senki.. Ha meglátom zavarba jovok, meg nem merek hozzá közel menni.. vagy csak èm vagyok ilyen debil??


2017. jan. 18. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
En is tetszettem az egyik nem verszerinti rokonomnak es kb. ugyanez volt a helyzet majd az egyik csaladi osszejovetelen elkezdett borzasztoan nyomulni! F
2017. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
nekem a 3ad uncsitesóm tetszik.
2017. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Mindenkinél van ilyen helyzet hogy rokon tetszik neki isten útjai kifurkeszhetetlenek.... 😁 Te dontod el hogy a tetszesnel megalsz vagy tovább haladsz
2017. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is tetszik a másodunokatesód. :D
2017. jan. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Nekem is tetszik az unokatesód

De amúgy ez debil :D

2017. jan. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem keresel mást, ha kecskékkel laknál együtt , arra gerjednél.?
2017. jan. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Megesik, hogy szép, tetszetős rokonaink vannak, de nem egészséges a velük táplált szexuális kapcsolat. Ettől még meg lehet dicsérni, hogy milyen ragyogóan néz ki.

Kérdezd meg, van-e azonos nemű szingli a baráti társaságában. :)

2017. jan. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
A távoli unokatestvérrel még ha kapcsolat is keletkezne, semmi rossz nincs benne. Ez már nem is vérfertőzés vagy hasonló. Hagyd az életet áramolni és minden megoldódik.
2017. jan. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Én például a saját unokatestvéremmel életemben először 26 évesen találkoztam, soha nem beszéltünk előtte, ők Kanadában élnek nagyon régóta.

Egy pár éve kilátogattam Amerikába, és találkoztunk a családdal. Rendesen bejött az unokatesóm, mint férfi.

TERMÉSZETESEN semmi OLYAN szándékom nem volt vele, és nem is történt semmi gusztustalan.

Viszont én is meg voltam lepődve azon, hogy fizikailag vonzónak találom, amikor ugye ez itt Magyarországon sosem fordult elő az unokatesóimmal.

Szerintem sokat számít, hogy tudatosul-e az emberben, hogy a másik a rokona. Mivel nem ismertem egész életemben, ezért nem volt az az erős "családi blokk" bennem, ami normálisan amúgy megvan.

Persze ez is kialakult utána, csak eleinte furán éreztem magam, hogy úgymond képes voltam "lecsekkolni" az unokatestvérem.

2017. jan. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Másod unokatesó nem tabu elvileg. Az más kérdés, hogy a család hogyan fogadná. Unokatesóm (apám öccsének a lánya) együtt volt régen a nagymamánk testvérének az unokájával (mamánk unokaöccsének a fiával).

Ez nem is tudom milyen rokonnak számít. Nem volt semmi feszkó belőle, csak amióta szétmentek, azóta kicsit "feszkós a levegő" köztük ha találkoznak, de nem vészes.

2017. jan. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!