Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tetszik a másodunokatesom?

Tetszik a másodunokatesom?

Figyelt kérdés

Volt egy ido amikor beszeltunk elég sokat facebookon, de annak már 2 éve, most már nem is köszönünk egymásnak. Csak családi rendezvényeken szoktam látni.

Sosem tetszett még senki.. Ha meglátom zavarba jovok, meg nem merek hozzá közel menni.. vagy csak èm vagyok ilyen debil??


2017. jan. 18. 22:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként másodunokatestvérek közötti kapcsolattól való tartózkodás sem büntetőjogilag sem pedig genetikailag nem indokolt.

Ma Magyarországon törvényesen házasodhatnak első unokatestvérek.


Dr. Czeizel Endre orvos-genetikus pedig kijelentette, hogy masodunokatestvérek által vállalt babák esetében nincs tényleges fennálló extra kockázat, ahhoz túl távoli a rokonság.

Az első unokatestvérek esetében viszont némileg visszás a dolog, de alacsony az esély rá, hogy súlyos problémával születik a gyermek.

A törvényhozó másképp nem is engedélyezné az első unokatestvérek közötti házasságot.


Az más kérdés, hogy a mai társadalmi normák szerint ez a fajta kapcsolat elég visszataszító. Személy szerint én magam sem mennék bele ilyesmibe.

2017. jan. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%
És, mi akadályozza meg, hogy dugjatok? Nem kell gyereket szülni és kész.
2017. jan. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bizonyos rétegnek még a saját lánya is megvolt. Semmi gond ezzel. Szabad ország vagyunk.
2017. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!