Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a másodunokatesóm (lány)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a másodunokatesóm (lány) rá akar venni, hogy csak úgy hülyeségből randizzunk, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ő 17, én már felnőtt.
2013. nov. 7. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
csak úgy hülyeségből megdugnám, másodunokatesó már belefér
2013. nov. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Elvileg törvény szerint már házasodhatnál vele... Mondjuk nem tom bevállalnám-e :D
2013. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
jó lesz mutogatni az unokáknak a családi fotókat..ő is megvolt, ő is:)
2013. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki én utána megdugnám:P
2013. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem dugásról van szó, csak hogy csináljunk úgy, mint ha randiznánk, ezt akarja. :)
2013. nov. 7. 12:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha engem mikor 17 éves srác voltam kezelésbe vett volna egy pár évvel csinos lány másodunkatesó, annak nagyon örültem volna, rajtam nem múlott volna semmi.


Egyébként első unokatesók nálunk is simán házasodnak ( arab, török népeknél ez országonként egyharmad és kétharmad közt változik az összes házasságból az arányuk), sőt ami durva hogy nálunk is egy testvér házasodhat a testvérének a gyerekével, jegyzői engedéllyel.


Csjt. 8. § (2) A testvérnek testvére vér szerinti leszármazójával és a házastársnak volt házastársa egyenesági rokonával kötött házassága nem érvénytelen, ha a jegyző felmentést ad, akár a házasságkötés előtt, akár utóbb, a házasság fennállása alatt.

2013. nov. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
De ha csak a randizást gyakoroljátok, az is jó.
2013. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak azt akarja, hogy csináljunk úgy, mint ha randiznánk. Szegénynek még nem volt kapcsolata, nem azért mert ronda, csak aki pasi akadt, mindenki csak megfektetni akarta, rendes romantikus randiban még nem volt része. Ezért akarja. :)
2013. nov. 7. 13:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vidd el randizni. Neked sem lesz bajod belőle, meg neki sem. Persze ha van barátnőd egyeztesd vele, hogy ne értse félre...
2013. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

csináljatok úgy mi?

Figyelj dugni akar. Tedd meg. Mákos vagy

2013. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!