Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornőm (férjem huga) beteges...

Sógornőm (férjem huga) betegesen irigy rám. Szerintetek hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
A férjem volt az aki a családot eltartotta. Anyósom is utált mert elvettem tolle a pénzes malac perselyt mert a férjemmel össze házasodtunknk és onnantól kezdve a férjem a kettőnk jövőjét alapozta és már az anyját nem pénzelte (aki időközben meghalt) most meg a sógornőm kezdte el rosszindulatot,de olyan szinten hogy könyvet tudnék írni rolla. Mit tegyek?
2017. jan. 24. 17:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
68%

RÓLA !!!!!!!!!

Gyakorolod a szót.

Vegyél elő egy lapot és írd le egymás után,hogy RÓLA

2017. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
75%
TŐLE
2017. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%

"hogy könyvet tudnék írni rolla. "


Ezt ebben az esetben erősen kétlem :)

2017. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
68%
Senki nem fog komolyan venni, amíg ennyire tanulatlan vagy.
2017. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
79%

El nem tudom képzelni, hogy egy gazdag pasi hogy állhat össze egy ennyire tanulatlan nővel, hogy erősebb szót ne használjak.

szerintem a sógornőd nem irigy, hanem nem érti, hogy nyúlhatott így mellé a testvére.

Bocs, de nem állhatom az ennyire igénytelenül műveletlen embereket.

huga = húga

volt az aki = volt az, aki

utált mert = utált, mert

tolle = tőle

malac perselyt = malacperselyt

mert elé vessző kellene

össze házasodtunk = összeházasodtunk

és elé vessző kell

meghalt),

szinten, hogy

rolla =róla

Komolyan, mindez 5 sorban. 8 osztály azért megvan?

2017. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
41%

Mennyi frusztrált hiéna...Engem is irritálnak a helyesírási hibák, de ti sem váltok jobb emberré attól, ha egy kissé tanulatlan embert aláztok.



Kérdező: sajnos nem írtál konkrétumot, én a helyedben ignorálnám a nőt, ha ez nem használ, beszéld meg a férjeddel, normális hangnemben (ne beszélj nagyon csúnyán a testvéréről, mert az visszatetsző lehet).

2017. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz együttérezni olyan nővel, aki a saját férjét "pénzes malac persely"-ként emlegeti, még ha el is tekintünk a nyelvtannáciskodástól.:-)
2017. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
51%

3-as, mérget ne vegyél rá :)

Egy barátnőm olyan szinten képtelen helyesen írni, hogy az általa küldött 100 oldalas kéziratnál már közli a Word, hogy kikapcsolta az ellenőrzést, mert túl sok a helyesírási hiba :D

Ennek ellenére maga a könyv fenomenális. A fantázia és a helyesírás nem járnak kéz a kézben, nem gondolod, hogy a nagy íróknak nincs mit javítani a kéziratában.

Ha így lenne, akkor nem lenne külön nyomdai feladat a korrigálás :)


Kérdező, mégis mit tehetnél, ne foglalkozz vele. Ha kellemetlenkedik a sógornő, akkor ne tartsd vele a kapcsolatot.

2017. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
75%

6-os, ha te az igényességet a frusztráltsággal veszed egy kalap alá, az a te szegénységi bizonyítványod, nem a miénk.

Sajnálom, de engem rohadtul idegesít, hogy az emberek 90%-a nem tud vagy nem akar helyesen írni. Nem értem, mire kapták az érettségijüket. Én a tanár helyében úgy kivágtam volna őket, mint a macskát.

2017. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
39%
Nyelvtancigányként ne lepődj meg a nyelvtannácikon.
2017. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!