Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A "sógornőm" elég beképzelt...

A "sógornőm" elég beképzelt és követelőző. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos a sztori az hogy a héten kijött Magyarul is a Harry Potter 8. Azt tudni kell hogy a sógornőm és én is nagy fanok vagyunk. A bátyám meglátta hogy olvasom a könyvet. Szólt a nejének hogy megvan a könyv. Erre ma odajön hozzám a bátyám és elkezdi h a könyvet adjam már kölcsön Hannának (kitalált név). Mondom neki hogy a félénél tartok, de úgy is itt az őszi szünet, hamar kiolvasom. Nem ez nem jó mert már nagyon várja hogy kijöjjön és jövő héten már megy vissza az egyetemre de én addig biztos nem olvasom el. Hát akkor mondom h be lehet menni a könyvesboltba és meg lehet venni! Erre mindketten megsértődtek.

Bocsi hogy hosszú lett és az esetleges helyesírási hibákért.

Sógornőm 25 éves

Bátyám 26 éves

Én 13 éves



2016. okt. 28. 16:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
99%
Semmit, majd megbékülnek. Amúgy jól mondtad, vegye meg magának ha ennyire sürgős neki, vagy majd elolvassa utánad, 25 évesen már nem kellene ennyire reszketni egy Harry Potterért.
2016. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Mennyibe kerül az a könyv hogy két felnőtt ember nem tudja megvenni hanem egy 13 évestől akarják elszedni???


Ne tegyél semmit. Megmondtad hogy kölcsönadod ha végzel. Ha nem tudja megvárni, akkor megveszi magának.

2016. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Na, ezért nem szabad gyerek gondolkodású nőt választani.
2016. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes voltál, az olvasással is ráérsz! Nehogy már ne tudják megvenni, ha annyira kell! Mondjad a bátyádnak, hogy vegye meg a párjának ajándékba!
2016. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha te elolvastad, meg az a 4 barátod, akinek már odaígérted kölcsönbe korábban, akkor talán, esetleg.


Vagy ha nem tetszik neki, meg lehet venni.


Azért félelmetes, hogy egy 13 éves kell, hogy elmagyarázza egy 25 és egy 26 éves embernek, hogy mit jelent az a szó, hogy NINCS.

2016. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre tedd el úgy a könyvet, hogy ne legyen szem előtt, nehogy véletlen kölcsönvegyék a tudtodon kívül.


Komolyan nevetséges, hogy egy felnőtt nő nem képes várni valamire még egy pár napot, vagy nem tud megvenni egy könyvet.


Nekem is van kedvencem, alig várom a folytatást, és amint megjelenik, megveszem.

Ha akkora rajongó, miért nem akar saját példányt? Nekem ez lenne logikus.

2016. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes voltál,jól tetted. Röhej,hogy két felnőtt egy könyvön vitatkozik egy gyerekekkel,mikor egy perc beugrani érte a boltba.Hagyd rájuk. Ha tovább szekálnak nyugodtan szóljNyudnak, hogy állítsa le a "kisfiát"
2016. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nincs ideje megvenni, akkor az egyetem mellett hogy lesz ideje egyáltalán elolvasni? Nagyon jól tetted, hogy nem adtad oda!!
2016. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

Elképesztően pofátlan. Még akkor sem lenne szabad megsértődnie, ha NEM adnád kölcsön, ilyen-olyan okból (pl. már megjártad ilyenekkel). De akkor még egy hangyányit érthető lenne. De így? A saját könyvedet nem hagynák elolvasni, mert hogy ők akarják? S nem jön le nekik, mennyire abszurd a gondolkodásuk? Jaj.

Mi az, hogy nem jó? Szívességet kérnek, s még meg is kapnák valamikor. Ez nem úgy megy, hogy én kinézem más kezéből a könyvét és akaratoskodom. Ezt nem ovis korban szokás csinálni?

2016. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Jelent meg még Harry Potter? Miyen a könyv?
2016. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!