Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Normalis, hogy a sógornőm...

Normalis, hogy a sógornőm ilyen megjegyzést tett rám?

Figyelt kérdés
Haza utaztunk a férjemmel mert külföldön dolgozunk. Esküvő volt most szombaton és ő is ott volt. Mivel közel 1 éve hogy nem voltunk othon eléggé sok mindent vásároltunk közösen a férjemmel. Bútorokat,szőnyeget meg ami kell egy háztartásban. Vásároltam új ruhákat magunknak és hát aranyat is. Az esküvőre vettem magamnak egy szép kis estélyi ruhát és az aranyokat is viseltem. Eddig is voltak már konfliktusaim a múltban vele,de a mostani az nagyon ütős lett. Egymással szemben ültünk az asztalnál és egyszer csak egy rokon oda jött hozzánk üdvözölni bennünket és meg dicséret,hogy milyen csinos vagyok és meg csodálta a nyakláncomat és a karkötőt,döbbenve hallom,hogy azt mondja a nénikének,hogy hát persze,hogy ilyen draga ékszert meg engedhetek magamnak,ha a hülye bátyja mindezeket meg vásárolja nekem.Köpni nyelni nem tudtam szó szerint meg dermedtem.Olyan rosszul éreztem magam egész este.A lényeg hogy most szombaton megint esküvőre megyünk és a sógornőm is ott lesz.Mit csináljak szerintetek? Huzzak zsákot magamra csak hogy ő jobban érezze magát,és hogy ne azt pletykálja rólam,hogy én a bátyját ki használom. Tudni kell,hogy mindketten dolgozunk,csak a férjem sokkal többet keres mint én.
2016. nov. 10. 10:31
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
89%
A buta ember sértődik meg, az okos lesz@rja. Legközelebb, ha megint kötözködik veled, mondd meg neki, hogy: "Magadra legyen gondod!"
2016. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim válasza:
93%
Vegyel fel meg több aranyat meg szebb ruhát had egye a fene őt
2016. nov. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
22%

Talán te is szerényebbre vehetnéd a kiöltözést.

Mosolyogtató, ha valaki elindul a szegénységből külföldre dolgozni és az első adandó alkalommal magára húz mindent, úgy néz ki mint egy karácsonyfa, csak hogy villogtassa a pénzét.

2016. nov. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
91%

Ki nem sz.rja le, miket mond az irigy sógornő??? Te tudod, férjed tudja, a többiek meg magasról le vannak tojva!

Nehogy felhúzd magad ilyenen. Gondolom akik ismernek titeket, azok tudják, hogy mindketten dolgoztok, akik meg nem, azok akármivel a szájukra vehetnek, nem kell törődni velük.

2016. nov. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
89%
Muszaj lereagalnod, különben nem fogja abbahagyni. Hogy mit mond, azt a helyzet adja, meg hat a resztvevoket sem ismerjuk annyira, mint te. Az en ferjemet pl azzal talalta be a sogornoje (igen, az en hugom😀) h dohanyzik es erre (is) kolt penzt. O igencsak tulsulyos mert vagy epp fogyozik v épp hulyere eszi magat. Ugyhogy a ferjem azt mondta: mindenkinek van vmi, amire nem lehet buszke. En dohanyzom, mas meg az evesben eli ki magat. En erre koltok, de nem eszem mertektelenul. Mas meg nem dohanyzik, de a bap vegigkajalasa es a fogyozas is van annyira koltseges es egeszsegtelen". Azota hugi nem uti bele az orrat a penzugyeibe.
2016. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
52%
mit mondj*
2016. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 Deriosz válasza:
57%
Ha te is ugyan úgy beszállsz a háztartásba vagy te is néha megajándékozod a férjed akkor nincs miről beszélni.Mivel akkor mindegy melyikőtök mennyit keres, a pénz közös, és arra költitek amire szeretnétek mert ti pénzetek.Ha a sógornőd meg irigykedik erre akkor tegye csak, saját magát idegesíti vele. De rajtad áll minden :)
2016. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
88%

#3


Azért egy esküvőre egy kisestélyi és pár aranyékszer nehogy már túlzás legyen... Irigy vagy, vagy mi?


Amúgy is, kib.szottul magánügy, milyen és mennyi ékszert hordasz.


A férjed nem hallotta ezt a beszólást?


Amúgy én letojnám, a lehető legkevesebbet érintkeznék vele, udvariasságból, aztán ennyi.

2016. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
75%

Én azt szoktam mondani mosolyogva hogy igen, és én hálás vagyok neki érte.


Az én férjem is az enyém sokszorosát keresi, önerőből nem élnék ilyen színvonalon. Viszont - és ezt ő mondja - nélkülem ő sem tartana ott, ahol.

2016. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
14%
Romák vagytok? Vagy hogyan kell elképzelni a sok aranyat rajtad? :)
2016. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!