Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A ferjem csalädjänak (akik...

A ferjem csalädjänak (akik nagyon tävol elnek) teves velemenye van rollam, a multrol, vagyis arrol h miert lett mas pasim a fiuk utan anno. Ezert engem leirtak, elitelnek. Tisztaznom eine, es a fiuk allem bestellt vagy hagytam?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit, de hagyd.
2017. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk...
2017. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
?????
2017. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Tisztaznom kellene es a fiuk ellen beszeljek vagy hagyjam"


Hät elmeselni nekik h akkor ö mär reg elhagyott, amikor am mäst talaltam. Bennük csak annyi maradt hogy jött a gyürüvel (mert meggondolta magät) en meg mär mässal voltam...

2017. jan. 29. 14:31
 5/11 A kérdező kommentje:
Azert idegesitö mert ferjem auf mondja idö kell a csalädjänak hogy ujra elfogadjanak, es lassan jova tegyem näluk a törtenteket... Na de en???
2017. jan. 29. 14:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet a férjed panaszkodik rólad mindig.
2017. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az lenne a legkevesebb, hogy a férjed tisztázza ezt a családjával. Amúgy meg, ha úgyis messze éltek tőlük, nem mindegy, ki mit gondol? A ti kapcsolatotok a férjeddel, na az a fontos, nem a rokonok véleménye.
2017. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő élni német nyelvterület, kedves utolsó.


Semmi baj a magyarjával, csak nincs rendes ékezete meg ugye az autokorrekt.

2017. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jézus Mária, én meg régen "egyenlőre"-t írtam az "egyelőre" helyett, osztálytársam meg sokáig úgy írta, hogy "egyépként", igazad van, máglyán a helyünk.


(igen, a "rollam" helyesen "rólam", kérdező, de ne vágjuk már fel egymás torkát egy helyesírási hiba miatt.)

2017. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt a férjednek kellene megbeszélnie velük. Ha szakítottatok és utána jöttetek össze megint, semmi megcsalás nincs abban, ha bármelyikőtöknek volt másik kapcsolata közben. (Neki is volt, vagy csak neked?)
2017. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!