Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti odaadnatok az osszes...

Ti odaadnatok az osszes felretett pénzetek egy rokonotoknak aki eladosodott?

Figyelt kérdés
a sajat hibajabol mivel jo fizetesuk van csak nem tudnak banni a pénzel es mikor elfogy azonnal veszik fel a hiteleket esz nelkul. ti ilyen csaladnak kolcson adnatok az osszes sporolt pénzetek ha kérnék?? mert sztem lehet meg se birja adni soha az eletben, meg az ilyen ugyis eladósodik ujra hiaba maszna ki belole. ki mit gondol?

2017. febr. 11. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Inkább segítenék, hogy tudjon bánni a pénzzel. Sokkal többre.menne vele.
2017. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen nem adnám oda. Lukas vödörbe vizet....
2017. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem valószínű. Ha ennyire nem tud bánni a pénzzel, akkor lehet, hogy soha nem látnám újra azt az összeget...
2017. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem adnék egy fillért se nekik.

Jól látod: soha nem kapják vissza a pénzed. Gondolom, okkal tetted félre, neked is kell, és van egy célod, amit NEM hitelből akarsz valóra váltani.

Pont úgy nem jogosan kérik el, mint pl. a fizetésed.

2017. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom milyen viszonyban vagytok.

Esetleg segíteném egy olyan összeggel, amely későbbi hiánya nem okoz nekem gondot, nem mondhatja, hogy nem segítettem, de ha nem adja meg, akkor már széttárom a karom, nincs tovább.

Adtam úgy, hogy tudtam, sose kapom meg.. Nem csalódtam, így lett, de nem haragszik, haragudhat rám.

2017. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Szia kerdezo! Eleg szomoru,hogy nem tanulnak a hibaikbol..Persze senki sem tokeletes,de aki tobbszorre elveti ugyanazt a hibat,annak nincs bocsanat.Segitsegkeppen el kellene magyarazni,hogy amit ok csinalnak az nem esszeru dolog,es ebbol akarhogy is nezzuk,rosszul fognak kijonni...De sajnos van akit ez meg sem hat,akarhogy is erteti meg vele az ember! Lenyegeben en azt javaslom,ne adj kolcson nekik,Te is vagy valaki,neked is vannak celjaid,amire takarekoskodsz!
2017. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2017. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

ebben az esetben nem.

ha pl leég a házuk stb, igen

sose látnám a pénzt viszont

2017. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Én odaadnám! (Nincs agy vasam se.)
2017. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
92%
Nem. Mert ilyenek úgyis újból adós lenne.
2017. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!