Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek ebben az esetben?

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Anyámat ha megkérem, hogy főzzön pl. borsófőzeléket, nem csinál, de ha csinálnék magamnak azért ordít, hogy ne foglaljam el a konyhát. Viszont a csokit folyamatosan veszi. Direkt megkértem, hogy nekem ne vegyen csokit, erre pont azt az egy típust veszi, amit egyedül én szeretek. Szeretnék egészségesen táplálkozni, de így egyszerűen nem megy. Mit tehetnék?

2017. febr. 19. 21:09
 1/4 anonim válasza:
18%
Istenem, hogy vannak ekkora beteg anyák.. nagyon elrontották azt a generációt. Mondjad neki szedje már össze magát és viselkedjen anyaként!
2017. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mraz Ariston Simon ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nem tudsz egészségesen táplálkozni, mert van otthon csoki?

Itthon van kb. 12 liter cukros üdítő, 5 zacskó puffancs,2 doboz popcorn, 2 doboz szaloncukor, 1 zacskó chips, 3 tábla csoki, 1 nagy vödör gumicukor, mégsem jár rá senki és nem vagyunk Jabbák sem. Beosztjuk, vendégeknek feladjuk, de nem azt esszük orrba-szájba. Mellette van mozgás, sportolás.


Önmegtartóztatás. Az egészséges életmód folytatása fejben dől el, nem attól függ, hogy mi van a szekrényben, hűtőben.


Az első lépéseket nagyon nehéz megtenni, de utána az elért eredményeket már remélhetőleg nem fogod a sutba dobni.

2017. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom ketteske, de en is olyan vagyok mint a kerdezo.

nem is nagyon tartok itthon etelt.

tegnap vettem egy kilo kenyeret. mar reggelre be is toltam.

beteges, de nem tudom kivantam

2017. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rumi bátya válasza:
Gyűjtsd össze és add el a csokit.
2017. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!