Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetben unokatesójával/rokonával?

Figyelt kérdés

Reggelente vele megyek iskolába.Bemegyek hozzájuk és az unokatesóm még alszik 7 órakor.Hiába költjük alig akar kikelni.

Utánna még kell egy 10 perc mire elkészül.

Neveletlen.Se rám se a keresztanyámra nem hallgat elsőnek.Mivel rosszul volt nevelve meg a szülei mindig vagy hozzánk vagy a mamánkhoz passzolták le.Nem foglalkoztak vele sokat.

És már nagyon kezd idegesíteni hogy mindig könyörögni kell neki meg 100-szor elmomdani neki valamit.

Van aki volt már hasolnó helyzetben?

Esetleg majd kinövi vagy valami?

Én 14/F Ő 13/F



2017. márc. 14. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért fogadjátok el? Nem a ti vagy a nagyanyátok dolga nevelni.
2017. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tíz perc alatt hogyan rendeződjék szerencsétlen?? Felöltözés, fognosas, fésülködés, esetleg reggeli...

Ehhez legalabb 20 percre szüksége lenne. Az hogy meg essig alszik.. Nem mondok semmit, mert lehet tiz perc gyalog az iskola tőletek, ha nem,akkor nem tudom.

2017. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én ugye már 7 óra körül ott vagyok és hiába mondjuk neki hogy keljen alszik vissza.Volt már olyan hogy 7:20 kor kelt fel.Reggelizni nem reggelizik.Felöltözik nagy nehezen vagy 5 perc.Még akkor készíti! ki keresztanyám a ruháját. Utána wc-re elmegy.Megy befele a szobába előveszi a telefonját és elkezdi nyomogatni vagy ha akkor még az apja nem hívta akkor azt várja hogy hívja.

Értem én hogy este fekszik le mert nem tud elaludni vagy még megnézi a filmet de ha megnézi akkor legalább jusson már eszébe hogy bakker reggel iskola rég aludni kéne vagy valami.

Mert én is 22 óra körül szoktam lefeküdni de én felkelek reggel 3/4 6 kor mert tudom hogy fel kell a gyógyszerek miatt.

Meg ez a felkelés, én úgy gondolom hogy az életben a legeslegelső alap dolog azon kívül hogy munka/iskola.

2017. márc. 15. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj be nélküle az iskolába és nem kell minden reggel idegeskedni miatta. Ő meg ha elalszik akkor elalszik. Nem a te dolgod.
2017. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!