Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az egesz csaladom szetszeledt...

Az egesz csaladom szetszeledt a vilagban, es most raebredtem, hogy nincs egy kozos pontom egy otthonom. Mulo dolog, kiheverem majd, van aki hasonlo cipoben jar?

Figyelt kérdés
Batyam nemetor-ban el, anyukam egyiptomban, en nagy-britanniaban de koltozom nemsokara. 22 vagyok, szerintem ez nem normalis pedig tobb mint 1.5 eve van igy. Visszacsinalni nem lehet, mindenki ott probal boldogulni ahol jol erzi magat es erzi a fejlodest, de ez megis egy elcseszett dolog.
2016. júl. 23. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Miert ne lehetne? Én is külföldön élek (Teherán) a húgom Svájcba ( férjhez ment) a szüleink hamarosan nyugdíjba mennek és nem tervezik, hogy otthon Magyarországon élnek majd messze tolunk,

A mi házunk nagy, hatalmas és hozzánk költöznek de sokat utaznak majd a húgomhoz is.

Te még fiatal vagy, mobilis, és bárhol tudnál érvényesülni csak akarod kellene.

2016. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felnöttél. Teremts saját otthont. Ennyie egyszerű.
2016. júl. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Kedden temetem a csaladom utolso tagjat, pedig csak 30 vagyok. Hidd el te meg jo helyzetben vagy.
2016. júl. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én nevelő szülönél vagyok (más szülök

neveltek fel )

nem ismerem az igazi anyukámat se apukámat meg pár testvéremet

3 tesom velem él most egy boldog családban vagyok:) az igazi anyukám elhegyot és most boldog szülök közt élhetek :)

2016. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én családom is szanaszét van.


Viszont felnőttként lett saját otthonom. Ahol ott a férjem, a gyerekek, ahol felépítettem az életem.


Szóval lehet otthonod. Neked kell megteremtened ;)

2016. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!