Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Utálom a sógornőm! Egyszerűen...

Utálom a sógornőm! Egyszerűen nem bírom elviselni, meglátom és rosszul vagyok tőle?

Figyelt kérdés

Egy nagyon gonosz, kétszínű ember.. és kívülre azt mutatja, hogy milyen cuki meg mindenkit "drágámozik" "édesemezik" és én fullra átlátok rajta, nyávog össze visza,közbe amúgy meg nem így beszél anyósomékkal pl. Annyira idegesít az egész ember, hogy elmondani nem tudom. Mit tegyek? Zavar,hogy ilyen érzéseim vannak irányába, de jó emberismerő vagyok és tudom milyen valójában, és érzem, hogy ő se szeret csak megjátsza,ami még jobban idegesít,nem szeretem a kétszínű embereket. Lehet valamit tenni? Próbáltam megszeretni,de mindig tett valamit, ami után rájöttem,hogy lehetetlen... De elkerülni meg nem tudom és félek,hogy egyre rosszabb lesz ez az egész...


26/L



2017. ápr. 24. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nos mivel elásni törvénytelen így az egyetlen maradék járható út, ha leszarod. Megváltozni nem fog, ne idegesítsd magad fölöslegesen.
2017. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Minden nap látod? Együtt laktok?

Kicsit,ha bővebben írnál errőleredmény is születne.

2017. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Biztos, hogy 26 éves vagy?
2017. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen biztos :)

1városba lakunk közel egymáshoz

2017. ápr. 24. 22:13
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezek szerint te is ugyanúgy belemosolyogsz az arcába, kedves és jófej vagy vele, közben meg a háta mögött utálod és kibeszéled, mert szerinted kétszínű. De te így pont ugyanolyan kétszínű vagy, amilyennek őt tartod.
2017. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, mert ahogy tudom kerülöm. Es nem mosolygok az arcába .. De nem mutathatom ki amit gondolok nyíltan mivel a parom testvére... De Ő mindenkivel ilyen , én nem , és ha valakit nem szeretek azt el is kerülöm jó messziről de őt nem kerülhetem el mindig.
2017. ápr. 24. 23:38
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Na látod akkor mindketten ilyenek vagytok. Megeseik családba hogy nem mindenki szeret mindenkit, de még mindig jobb bájologni mint állandóan egymásnak esni. Biztosan van mindenkinek olyan családtagja akit nem bír, de màsok kedvéért elvisel.
2017. ápr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Az én sogornőm dettó ugyanez. 12 évig kénytelen voltam a szemét furkálodasait elviselni , de par éve elköltöztünk , tudatosan úgy szervezem , hogy nagyon ritkán találkozzunk, bevallom sokkal jobb lett az életem ettől! Tavaly novemberben láttam utoljára, de meg ráér fel évig a következő látogatás :) 💃🏼
2017. ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Leírtad a lényeget. Ahogyan te sem mutathatod ki mennyire utálod, mert a párod testvére, ő ugyanígy nem fogja kimutatni, hogy mennyire utál téged, mert te meg a bátyja barátnője vagy. Akkor mi a baj? Megpróbáltok normális keretek között, kulturáltan rendesek lenni a másikkal ha egy társaságban vagytok, de mindketten tudjátok, hogy nem vagytok egymásnak szimpatikusak. De mivel felnőttek vagytok, és van egy közös pont az életetekben akit mindketten szerettek (a párod), ezért megadjátok egymásnak és neki is azt a minimum tiszteletet, hogy nem tépitek egymást minden adandó alkalommal.
2017. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Az a durva, hogy a kérdést átfutva azt hittem először, hogy ezt én írtam ki xD Mintha ugyanarról az emberről beszélnénk :D Csak nekem ő nem sógornőm, hanem a párom testvérének a csaja.


Nem tudsz mit tenni, sajnos kevesen vannak, akik annyira jó emberismerők, hogy átlátnak az ilyen személyeken. Ameddig nem tudod alátámasztani több bizonyítékkal is, hogy neked van igazad, mindenki téged tart majd összeférhetetlennek.

Valahogy erőltess egy mosolyt az arcodra, és próbáld elviselni. Megteheted, hogy kerülni kezded, de sajnos akkor is te húzod a rövidebbet, mert mivel a többiek nem látnak át rajta, azt mondják, te vagy a hülye, aki csak beképzel magának dolgokat. Tapasztalat...

2017. máj. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!