Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mit tennétek, mi a vélemény...

Ti mit tennétek, mi a véleményetek evel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A férjemmel és a fiammal egy vározsban éltünk albérletbe két évig,utánna kiköltöztünk falura.Ebben a faluban él a férjem szülei,testvérei is,egy utca választ el minket egymástól.Amióta kiköltöztünk falura,a férjem huga folyton a nyakunkon lógott,minden eggyes nap.Szerencsére ez egy kicsit változott már nem jön mindennap hozzánk,de azért egy héten háromszor,itt van.A fiam 4 éves lesz,és a sógornőm amikor nálunk van mivel imádja a fiamat,és persze ez természetes folyton a gyermeken lóg,őt bámulja úgy viselkedik mint ha a második annya lenne.A tegnap amikor itt volt azt mondja neki milyen zokni van rajta,pedig egy szép kicsi fehér zokni volt rajta,a multkor meg azt mondja milyen nadrág van rajtad.És még annyit sorolhatnák hogy túl hosszú lenne.Beül hozzánk orákig,olyankor a gyermek sem halgat rám,mert mind a gyermekkel van elfoglalva.De ki tűrné el hogy valaki beleszóljon abba hogy hogyan öltöztetem a saját gyermekemet?

2017. ápr. 26. 08:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem! Mondjuk nincs még gyermekem, mert 19 éves vagyok. Finoman utalj rá, hogy a saját életével foglalkozzon és ne a tiétekkel. Szerintem senkinek semmi köze ahhoz, hogy annak a gyermeknek, akinek Te adtál életet, hogyan öltözteted. Fogjatok össze a férjeddel és ültessétek le az érintett személyt egy kiadós beszélgetésre.
2017. ápr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Hát ha folytatodik az lesz a vége.
2017. ápr. 26. 08:20
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Mi lenne ha a te növéred viselkedne így?

Neki megmondanád, hogy ez nem tetszik neked?

Na így bánj a sógornöddel is.

Nem kell bunkónak lenni, de normálisan meg lehet mondani, hogy téged bánt ha a gyerek ruházkodására tesz megjegyzést.

2017. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát a növéremnek megmondnám,bizonyára neki könnyebben eltudnám mondani bátrabban.De a sógornömmel már másabb a helyzet,de ahogy látom arra kerül a sor mert arra kényszerit.
2017. ápr. 26. 08:54
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
ne engedd be
2017. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Én a sógornőnek is bátran elmondanám a problémát. Ne hagyd már, hogy a saját otthonodban folyamatosan kellemetlenkedjen. Mondd meg neki, hogy majd ha lesz gyereke, eldöntheti, mi legyen rajta. És ritkítsd a látogatásokat. Mondd meg, hogy nem jó, nem érsz rá, talán majd máskor, ha megbeszélitek előre. De a férjed is segíthetne ebben, elvégre az ő testvére.
2017. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. ápr. 26. 11:47
 8/20 anonim ***** válasza:
Beataaaa! A privát üzeneteidet kérlek tartsd meg magadnak. Semmi bántót nem írtam, de töröltetted a válaszom. A hiba azt hiszem a te "készülékedben" van. Bár ezt úgysem érted :)
2017. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hülye nem vagyok,a tegnap felraktam egy kérdést,és jól tudom hogy te kötödtél belém a helyesírásomba,amihez máskülömben semmi közöd,nem kértem tőled hogy leszólj,úgy hogy ne várjd tőlem hogy szépen beszéljek veled,hisz te kezdtél belém kötni amihez máskülömben semmi közöd és a véleményedet sem kértem aval kapcsolatba úgy hogy viszlát!
2017. ápr. 26. 16:30
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, nem csoda, ha belekötöttek az írásodba, az én szememet is kisütötte, hogy "külömben" meg "annya" stb. A helyesírásod tükrözi a kultúrádat és a problémáid nagyságát is.. Unatkozol, ezért figyeled mindig a sógornődet. Le kéne kötnöd magad valami értelmessel, mindjárt nem lenne időd órákra fogadni naponta a rokonságot..
2017. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!