Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mit tennétek, mi a vélemény...

Ti mit tennétek, mi a véleményetek evel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A férjemmel és a fiammal egy vározsban éltünk albérletbe két évig,utánna kiköltöztünk falura.Ebben a faluban él a férjem szülei,testvérei is,egy utca választ el minket egymástól.Amióta kiköltöztünk falura,a férjem huga folyton a nyakunkon lógott,minden eggyes nap.Szerencsére ez egy kicsit változott már nem jön mindennap hozzánk,de azért egy héten háromszor,itt van.A fiam 4 éves lesz,és a sógornőm amikor nálunk van mivel imádja a fiamat,és persze ez természetes folyton a gyermeken lóg,őt bámulja úgy viselkedik mint ha a második annya lenne.A tegnap amikor itt volt azt mondja neki milyen zokni van rajta,pedig egy szép kicsi fehér zokni volt rajta,a multkor meg azt mondja milyen nadrág van rajtad.És még annyit sorolhatnák hogy túl hosszú lenne.Beül hozzánk orákig,olyankor a gyermek sem halgat rám,mert mind a gyermekkel van elfoglalva.De ki tűrné el hogy valaki beleszóljon abba hogy hogyan öltöztetem a saját gyermekemet?

2017. ápr. 26. 08:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mindenki tudja a magáét,nem olyan könnyű ahogyan te elképzeled.
2017. ápr. 27. 06:03
 12/20 A kérdező kommentje:
Te nem ismered a sógornőm,könnyű ismeretlenül itélkezni.És nem unatkozom gyerek melett is van elég dolgom,de attól a sógornőm ugyan úgy jön hozzánk.Nem azért raktam ki kérdést mert unatkozom,azért mert problémám van,és tanácsra volt szükségem.
2017. ápr. 27. 06:07
 13/20 anonim válasza:
Szerény véleményem szerint, ha a sogornod tud vigyázni a gyerekre es tudja is hasznos dolgokra tanitani, a gyerek is jól érzi magát vele, akkor heti 2-3 nap simán foglalkozhat vele. Akkor neked is több idod jut magadra, a ferjedre, esetleg belekezdhetsz valamilyen sportba. Van ennek jo oldala is, ha a sogornod megbízható a gyerekvigyazasban :)
2017. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy a sógornőm,anyáskodik a gyerek felett,mindent meg enged neki,és amikor a sógornőm a közelbe van,a gyermek észre sem vesz engem,az anyosomra szoktam hagyni a gyermeket,a sógornőmre nem hagynám az biztos,mert csak én ismerem.Ha nem lenne gond a sógornömmel nem raktam volna ki kérdést.
2017. ápr. 28. 06:32
 15/20 anonim válasza:
Szóval O az a rokon, aki a gyereket a rosszra viszi. Akkor egyszerűen mond meg neki, hogy látogatóba jöhet, de ne akarja mar meg mondani hogy mit hogyan csinálj. Sok sikert. Es beszeld meg a férjeddel a dolgot
2017. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Végre egy normális választ kaptam,köszönöm szépen!
2017. máj. 4. 07:47
 17/20 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki, hogy nem tetszik neked az hogy beleszól a gyermeked öltöztetésébe.
2017. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Én is megmondanám,csak nem akarok vitát,pedig az lenne a megoldás.
2017. máj. 5. 13:33
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha vitába is torkollik majd a dolog, idővel csak megbékél, ő csak a nagynénje, nem szolhat bele semmibe, ajándékot vihet meg lehet kedves de ennyi kb. Komolyan nem értem az ilyen embereket... legközelebb mond hogy épp mentek el valahova vagy jön át egy bnőd nem érsz rá, hátha észbe kap egy kicsit, nekem tuti elegem lenne belőle h folyton odajár...a kicsi még nem érti ezt az egéset, csak azt látja hogy a nagynénje milyen ekdves meg aranyos az anyukája pedig megdorgálja, később ebből is gond lehet, uh legyél óvatos. Amugy átérzem mert az én sogornőm is eléggé dirigálos, hála istennek végül nem ide fognak költözni a közelbe hanem másik városba de sziven ütött amikor mondták h szomszéd utcában néznek lakást!!
2017. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtál.Hát elég nehéz és idegesítő hogy annyit jön ide,annyi ha itt van full a gyermeken van,már nembirom elviselni,mind a ruhájával van el,teljesen elbolonditsa a gyereket.Az a baj amiota így viselkedik teljesen kikészültem idegileg lenne míg mét meséljek és egyszerűen oda kerültem hogy mindenkitől már féltem a fiamat,és ezt mind a sógornőm váltotta ki belőlem.Teljesen ki vagyok mikor azt mondja a fiamnak édesanyám.Már tiszta beteges az ő viselkedése,úgy viselkedik mint ha ő lenne az anyja.
2017. máj. 12. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!