Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az baj ha egyik rokonomban...

Az baj ha egyik rokonomban sem bizhatok meg?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve.

Most vagyok 13 èves lágy.A szüleimben egyáltalán nem lehet megbízni.

Pl. Ma átjött abyu testvère kivittèk a fènykèpezőm annyit kèrtem csak a videókat ne nèzzèk meg mivel azon a barátaiaimal szórakoztunk.

De termèszetesen max hangèrőn az összeset vègignèztèk

Nekem ez nagyon rosszul esett de több ilyen eset is volt elmondok neki valamit megkèrem hogy tartsa titokban de másnap már egy masik ember fülèből halom vissza.

A tesóm is ugyan ez csak ő elöttem is mond el ijeneket meg a barátaimnak cikibb tèmákat ès egyfolytában engem csesztet meg hogy èn milyen hü*e ès rosszatakaró

Meg mèg sorolhatnám

Akár mit csinalok rögtön elkezdi a tudtam hogy ....

Kezdetű mondatot.

Ez nekem nagyon rosszul esik de ha ezt tudatom velük akkor megint èn vagyok a rossz ès sajnálni kellőket mert elmondták èn meg probaltam közölni velük hohy ez rosszul esett!!!

Mit csináljak???



2017. máj. 13. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
60%
Mindenhol ilyenek a legkisebbel. Miért? Mert kicsi vagy és nem számít még a szavad.
2017. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!