Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen ember az, aki egy...

Milyen ember az, aki egy kisgyerekre haragszik, mert nem ő lett a keresztanyja?

Figyelt kérdés

Férjem testvére (26) rá sem néz a lányukra, ha ott vagyunk, pökhöndien szól hozzánk is, mert ő megsértődött azon,h nem lett a keresztanyja. Indok az, hogy egy részeges, bulizós, bokorban fekvős nő!

És most azt gondolja, hogy ezzel a viselkedéssel gyereket bünteti. Volt ideje bizonyítani milyen keresztanya lenne. Hát meg is mutatta. Nem őt választottuk.

1,5 évig nem is látta a lányunkat. Az elmúlt hónapban viszont kétszer találkoztunk vele, és olyan lenéző,bunkó módon viselkedett a kislánnyal, hogy alig hittünk a szemünknek. Második találkozáskor már rá sem nézett, elment mellette többször is a lakásban. ( Férjem szüleinél voltunk)

Komolyan én érzem magam szarul, hogy egy drogos nőt kellett volna keresztanyának felkérni, h megmaradjon a családi béke?


2017. máj. 17. 09:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Én azt nem értem, hogy miért kell foglalkoznod egy ilyen emberrel? Lépj túl rajta. Nem kell vele foglalkozni. Olyan sűrűn nem találkoztok, hogy ebből gondot generálj.
2017. máj. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem neked az fáj a legjobban ha a kölködre haragszik, ergo téged büntet leginkább. :D
2017. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
én biztos hogy szépen közölném vele hogy miért nem lett keresztanya, ha megsértődik akkor sincs semmi különbség XD
2017. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

Engem rohadtul nem érdekelne, hogy egy drogos, részeges, bulizós, bokorban fekvő nő mit gondol.

Észre sem venném, hogy létezik.

Neked is ezt kellene tenned!

2017. máj. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%

Hát, ha ilyen bulizós-ivós típus, akkor lehet, hogy amúgy sem különösebben érdekelné a kisgyerek. Gondolom előtte sem voltatok túl jó viszonyban, veled különösen, így az lenne inkább furcsa, ha átjárna tutujgatni a gyereket meg édelegne veletek.

De azért egy kicsit visszavehetnétek mind a ketten a hisztiből, még egy jópár évig egy család lesztek, előbb-utóbb meg kéne békélnetek. És nem, nem úgy, hogy fel kellett volna kérnetek keresztanyának, szimplán csak üljetek le megbeszélni a dolgaitokat egymással, ahelyett, hogy a másik háta mögött fröcsögtök. Elhiszem, hogy bosszant, hogy iszik meg bulizik és tojik a gyerekedre, de azért te is elég bunkó paraszt stílusban beszélsz róla, és szinte biztos, hogy ezt nem most kezdted el vele.

Tanuljatok már meg értelmesen viselkedni, legalább a gyerek ne ezt a példát lássa, hogy utálni kell egymást...

2017. máj. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Azt csak hozzátenném, egy 26 éves még bőven bulizhat, nincs ebben semmi probléma, a drogozást szerintem csak te találod ki, mert annyira felfújtad magad, hogy nem rajong a gyerekedért... minden anya ezt várja az egész rokonságtól, és mindenki megsértődik, ha valaki nem csinálja... vagy csak irigyled tőle a szórakozást, mindenesetre le merném fogadni, hogy az ő szemszögéből (vagy akár a férjedtől) egész máshogy hangzana a sztori...
2017. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Én utoljára megoróbáltam beszélni vele, azt mondta felejtsem el és ott hagyott. Nem irigylem a szórakozásait! Főleg nem azt, ahogyan ő teszi. Nem volt sosem túl jó viszonyunk. Nem én találtam ki, azt amiket csinált anno. Párom szedte össze a bokorból! De most komoly, h még ő büntet engem,azzal h leszarja a gyerekemet? Engem csak az igazságtalanság fáj, az h nem lehet beszélni sem vele. Páromnak is azt mondta nem vagy a testvérem.

Én nem ferdítem el a dolgokat itt nektek! Biztos bennem is van hiba... De azért nem fogok könyörögni sem, h bocsásson meg. Próbáltam beszílni vele nem sikerült. Ennél többet nem tudok tenni, még ha akarnék sem!

2017. máj. 17. 10:40
 8/27 A kérdező kommentje:
Beszélni* az "é" és az "í" betű egymás mellett vannak. :)
2017. máj. 17. 10:41
 9/27 anonim ***** válasza:
24%
Egyáltalán minek jártok össze egy iszákos, drogos nővel? Miért hívjátok meg magatokhoz?
2017. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

A párom szüleit látogattuk meg, amikor ő is otthon volt.

Anno próbáltuk.meghívni karácsony, szülinapkor, de lehetetlen vele emberi kapcsolatot tartani. Mára már nem próbálkozunk.

2017. máj. 17. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!