Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Meddig képes megjátszani magát?

Meddig képes megjátszani magát?

Figyelt kérdés
Nővérem igazi gonosz. Tiszta apja. Évek óta nem beszélek vele. Velem és anyukámmal rendszeresen ugatott. Megalázott minket. Lehülyézett, érdekből barátkozott emberekkel, hátuk mögött kibeszélte őket, agyilag 12 éves szinten van, apámtól mindent megkapott, soha nem kellett küzdenie semmiért. stb... éveken keresztül fárasztotta a környezetét azzal hogy már nem kell neki pasi. Végül lett. A barátjának köszönhetően kiállításokon megjelennek a "művei". A barátja rendesnek tűnik. Nem is értem tesóm hogyan képes elrejteni a valódi énjét? Ha normális lett volna velünk akkor örülnék is a sikerének.
2017. máj. 17. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Süt belőled az irigység és a gyűlölet, inkább ezt kellene kezelned, mert nem egészséges.
2017. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj egyes de miért örüljek annak a sikerének aki más embereket bánt és érdekből barátkozik másokkal?
2017. máj. 17. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges, hogy ezzel fárasztod magad, főleg, ha nem is beszéltek évek óta.
2017. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért is érdekel ez annyira ha nem beszélsz vele? Ha nem tudsz a sikereinek örülni, hát nem tudsz. De most komolyan: Honnan tudod hogy nem a saját tehetségének köszönheti a sikereit?
2017. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És? Törődj a magad dolgával.


Nekem is van - vagyis már volt - ilyen barátnőm, halálosan nem foglalkoztam vele. Ha nagy baromságot készült csinálni, akkor rászóltam, de ennyi.

Képmutató libákkal minek foglalkozol te is? Hagyd őt békén, hadd élje az életét.


Mellesleg honnan tudod, hogy még mindig ilyen, ha évek óta nem is beszéltek?!

Másik barátnőm 20+ évig egy hazudós, kr.válkodós csaj volt, most 27 évesen férjezett, kétgyerekes nő.

2017. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a barátnőmről beszélsz? :DD

De ez nem gonoszság, amit leírsz...meg ugye a részleteket is kéne tudni, barátnőmről is így vélekedik a tesója, és barátnőm is fest, el lett kicsit kapatva, de ott azért (mint szerintem nálatok is), az éremnek két oldala van, ő azért nem beszél a tesójával, mert az egy léha, önkritika nélküli ember, aki leszarja, hogy vele meg az anyjával mi van.

Nem akarlak bántani, van itt jó pár kérdés, amit tényleg kétségbeesett tesók tettek fel a problémás testvérükről, de nekem ez úgy tűnik, mintha csak irigykednél rá.

2017. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Évek óta nem beszélek vele"


Akkor miért is foglalkozol a dolgaival??

2017. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!