Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az normális, hogy a nagyszülei...

Az normális, hogy a nagyszüleim akiket meghívtam nem jöttek el a ballagásomra, apám meg üres kézzel jött?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem őket miért nem jöttek,azt mondták hogy nem volt idejük mert dolgozniuk kellett(sajat cégük van). Erre egy héttel később egy távoli ismerős meghívta őket a promóciójára ami az ország másik felén van es egesz nap ott voltak, elmentek rá es vittek csokrot is. Apám azt mondta a csokor hulyeseg es ezert nem hozott...ez normális hogy ennyire leszarnak?

2017. júl. 6. 07:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves vagy? Semmit sem kaptál senkitől?
2017. júl. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Attól, hogy saját cégük van, még dolgozniuk kell. A tavoli ismerős lehet hogy sokkal korábban jelezte az eseményt, te meg pár nappal előtte. A csokor valóban marhaság, csak pemzkidobas
2017. júl. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem normális. Jó nagy bunkók, hogy ennyit nem képesek szánni rád, se időben, se pénzben. Egyszer van ballagás egy életben.
2017. júl. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Valóban, 3? Bölcsődes, óvodás, általános és középiskolás ballagás is van -az nálam 4, nem 1....
2017. júl. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Fillérb@$zók.
2017. júl. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Apád részéről semmiképp sem. (Bár a csokorban igaza van, én direkt nem is kértem, csak egyet, de kaptam más apróságokat, amiknek jobban örültem.)

A nagyszülők részéről sokmindentől függ: milyen a kapcsolat, mekkora a távolság, mikor szóltál, mikor volt stb., de tőlük sem szép.

2017. júl. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
Erős Pista! Végre lett valami boldogsag is az életedben. Ennél nagyobb oromod ma ne is legyen.
2017. júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem érhető, hogy a nagyszüleidnek dolgozni kellett. Nyilván a promóció is munka.

Apukádtól viszont nem volt szép, hogy teljesen üres kézzel ment.

De gondolom, elváltak a szüleid és te anyukáddal élsz. Ő biztosan ott volt és kaptál is tőle valamit.

2017. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5%

ez valóban nem volt szép tőlük..

maximum akkor lehet mentségük rá,ha betegség miatt nem tudtak volna menni,vagy a ballagás előtt 2 nappal szólsz,és akkor valóban a munka volt fontosabb.


Vagy:

Nem lehet hogy nem megy túl jól a vállalkozásuk és nem volt rá keret hogy bármit adjanak/vegyenek neked,és ezért inkább nem mentek el?


Apukádnak meg illő lett volna valamit adnia azért

2017. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Oké, elhiszem, hogy nem volt idejük, de tényleg nem volt bennük annyi, hogy előtte felhívjanak, hogy Pista, ne várjál, nem megyünk, de gratulálunk, sok sikert az érettségihez? Szerintem ez lett volna a minimum. Ha meghívnak valahova, de nem tudok elmenni, akkor szólok.
2017. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!