Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mennyire vagyunk közeli...

Mennyire vagyunk közeli rokonok? Létesíthetnénk szerelmi kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az én anyukám apukája és az ő apukája unokatestvérek.

Ha rokonok is vagyunk akkor már nagyon távoli.

Lehet köztünk valami?



2017. júl. 7. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Távoli az biztos , de hogy a rokonság hogy fogadná az más kérdés.
2017. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az én családom biztos nem csinálna tragédiát..főleg igy hogy nagyon távoli a rokoni szál...

Köszönöm a választ! :)

2017. júl. 7. 12:13
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Tehát anyukád és "szerelmed" másod unokatestvérek. Közel anyáddal egykorú is lehet, az már nagyobb gond lehet.

Ami érdekes lenne, hogy ha komolyra fordulna a dolog, akkor te a saját gyereked harmad unokatestvére lehetnél...

2017. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Helló!


Ha jól tudom 3 "nemzésnyire" kell egymástól lennie az oldalági rokonsági foknak, hogy távoli rokonoknak számítsanak.

2017. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipőben jártam, nem lett belőle semmi (még egy csók se), szerettük egymást, de plàtói volt az egész. Akkoriban nagyon fájt, mert az első szerelmem volt és évekig szerettem. A szüleim nem repestek az örömtől mikor elmondtam nekik, de a rokonság tuti nem nézte volna jó szemmel (igaz akkor ez érdekelt a legkevésbé). Igyekeztem távol tartani magamtól (egyébként korombeli, de Apukám másod unokatesója és nem tartottuk a kapcsolatot velük én nem is ismertem tinédzser korunkban találkoztunk először). Sokat gondolkoztam, de nem tudok neked tanácsot adni, mert nekem van a világon a legcsodálatosabb férjem! És nem bánom, hogy annó nem csináltam/csináltunk családi galibát.
2017. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... Ès nem anyámmal egy korú tőlem 2évvel idősebb...
2017. júl. 7. 14:01
 7/10 anonim válasza:
Szerintem ez belefér. De függ attól is, hogy milyen a viszonyotok alapból. Tehát ha egymás mellett nőttetek fel, sokat találkoztatok, kvázi unokatesókként kezeltek titeket, akkor úgy húzósabbnak tűnik, mert bár a rokonság távoli, így mégis közelebbinek érződik.
2017. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem együtt nőttünk fel.. Sőőt nem is tudunk egymásról nagyon semmit mivel sosem tartottunk ugy a kapcsolatot...annyi hogy tudunk egymásról és ennyi :)
2017. júl. 7. 18:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Innen próbáld meg kiböngészni: [link]
2017. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
egyes népcsoportoknál,sokkal közelebbiek is szoktak gyereket nemzeni...igaz sok köztük a degenerált...
2020. okt. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!