Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy írjak meg? Tipp valakinek...

Hogy írjak meg? Tipp valakinek? Nem találok sehol olyan idézetet, ami tényleg nagybáttynak szól. Inkább személyre szólott szeretnék, mert elköltözik és azért elszeretnék tőle köszönni.

Figyelt kérdés
És valami olyan szövegeket szeretnék ami tényleg őszinte de érzelmes is.Nekünk soha nem volt felhőtlen a kapcsolatunk,mindig veszekedtünk.Nagyon sokszor megbántott,de azért csak szeretem.És olyasmi szövegeket szeretnék,ami azt írja le hogy kiskoromba sokat veszekedtünk meg hogy Ő is látott kicsinek hogy hogy tanultam meg járni,inni-enni,beszélni,írni..stb,meg pár éve Ő kiment külföldre dolgozni az engem nagyon megviselt,és ezért is visel meg most az is hogy elköltözik végleg.Most végre tökéletes a kapcsolatunk,és ezzel kapcsolatba szeretnék valami idézetet vagy verset vagy csak egy egyszerű szövegeket...

2017. júl. 22. 19:12
 1/3 A kérdező kommentje:
*Hogy írjam(kérdező)
2017. júl. 22. 19:13
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Innen biztos találsz valami szépet:


[link]

2017. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Saját szavakat használni manapság nem divat?

Ugye nem gondolod, hogy valamelyik nagy író a múltban épp a te, és a nagybátyád kacifántos kapcsolatáról írt valamit? Mert máshogy nem lehet személyre szóló. Azt csak te írhatsz.

2017. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!