Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszeretnék otthonról költözni...

Elszeretnék otthonról költözni, hogy közöljem a szüleimmel?

Figyelt kérdés
19L
2016. júl. 20. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Anyu, Apu köszi mindent amit edfig kaptam, de most szeretném kipróbálni magam a nagybetűs életben. Elköltözök.
2016. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyan? Vajon? Megmondod nekik, hogy elköltözöl. Van pénzed, vettél/bérelsz egy lakást és költözöl. Ennyi
2016. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Anya, apa, köszönöm hogy eddig neveltetek, de most már dolgozom, így képes vagyok a fizetésemből albérletet fenntartani és élni, nem kell tovább a támogatásotok.
2016. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

- Anyu, Apu! Elmegyek a városba.


- Hozz egy kiló cukrot kislányom!


- De soha többet nem jövök vissza.


- Akkor ne hozzál.


:D

2016. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy készen állsz az elköltözésre, hogyha ennek a megmondása probléma?
2016. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fuggni fogsz toluk anyagilag a koltozes utan? Mert ha nem, akkor csak kozold es kesz. Ha igen, akkor meg varj, amig a sajat labadra nem tudsz allni. Olyasminek semmi ertelmet nem latom, mikor xy 18-20 evesen egyetemre jar, van baratja ugyanabban a varosban /kozel, de ossze akarnak koltozni. Persze a tandijat meg suli ktgt fizesse anyuapu, ha dolgozni megy is, az kell az albira. Ugye nalad nem ez lesz?
2016. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok: az valóban fontos, ahogy az előttem szólók írták, hogy ha elköltözöl, akkor az teljes anyagi elszakadást jelentsen. Annak nincs értelme, hogy egyrészt függetlenedni vágysz, mert ugye költözni akarsz, viszont anyuci, apuci pénzéből tartod el magad továbbra is.
2016. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatlakoznék ahhoz,hogyha ezt nem vagy képes közölni a szüleiddel, akkor lehet nem vagy még annyira felnőtt,hogy elköltözz.

De egyszerűen megmondod nekik, hogy úgy érzed elég idős vagy már +dolgozol esetleg barátoddal/barátnőddel úgy döntöttél,hogy összeköltöztök.Reméled megértik.És utána beszélhetsz nekik arról,hogy melyik környéket nézted ki stb..és esetleg mondhatod nekik,hogy nézzék meg a lakást, mielőtt beköltözöl.Biztos jól esne nekik,hogy érdekel a véleményük.

Amúgy nem nagy dolog, sokan ennyi idősen másik kontinensre költöznek el.Pár évtizedde meg tök normális volt,hogy ennyi idősen elköltöztek otthonról

2016. júl. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

4#

EZT ÉN IS ISMEREM!! XD

2016. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!