Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elszeretnék költözni tanulmány...

Elszeretnék költözni tanulmányok végett, hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves lány vagyok,Szerbiában(Vajdaságban) élek,most fejezem a 8. osztályt.

!!Főképp Tanulás!! és párkapcsolat végett németországba szeretnék költözni,páromhoz és szüleihez (Párom 19éves,van neki munkája,illetve semmi rossz szándéka nincs,2 éve vagyunk együtt,novemberben lesz 3 éve)

Kitűnő tanuló vagyok,és szeretnék jobb iskolát választani,mert hát itt Vajdaságban nem túl jók az iskolák,és nekem fontos a jó iskola.

A német nyelvet elég jól beszélem,2 év alatt sokat megtanított nekem a párom,és azt szeretném megkérdezni,hogy lehetséges-e elköltöznöm külföldre,szüleim nélkül,és ha igen,akkor mi szükséges hozzá?



2017. ápr. 6. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Gyerek vagy. A szüleid mellett a helyed, nem egy masik orszagban az epp aktualis pasid agyaban 14 (!!!!) evesen.
2017. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
U.I: 11 éves korom óta minden hosszab szünetben szezonmunkát végeztem,kivéve télen,és komoly a kapcsolatom a barátommal,nem olyan tini szerelem:)
2017. ápr. 6. 19:00
 3/22 A kérdező kommentje:

Szüleim mellett,miközben gyerekkorom óta apám nincs:)

Mert hiába élek vele,sosem tekintek rá apa ként,és anyámmal is folyton vitáznak,emellett tanulni is nehéz.

És kiemeltem,hogy tanulás végett mennék külföldre.:)

2017. ápr. 6. 19:02
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez kell a szülõi beleegyezés.Allamilag nem támogatnának?Viszont valóban gyerek vagy még, képzeld mennyit fogsz még változni te is és a barátod is.
2017. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalos útja nem hinném,hogy van.Bár gyanítom mások a törvények ott,de szinte biztosra veszem,törvényileg nics rá mód.Maximum ha szüleid beleegyeznek,amit erősen kétlek.
2017. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
és szerinted nem beteg az az ember aki összejön 17 évesen egy 12 évessel? A szüleid helyében nem engednélek a közelébe se egy ilyen pedofilnak..sőt ezt ne is reklámozd, mert ha kiderül börtönbe csukják.
2017. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
16 éves volt mikor összejöttünk,illetve már elsős kora óta ismeri őt anyum,mivel bátyjám és a párom osztálytársak voltak:)
2017. ápr. 6. 19:09
 8/22 anonim ***** válasza:
28%
Biztos nagyon komoly lehet a kapcsolatod, mikor még azt sem tudod, fiú vagy e vagy lány..
2017. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Erettségizzél le és utána mehetsz, mint nagykoru.Gondolj bele a barátod majd dolgozik és támogatni fog,hogy tanulj?Ki fog neked pénzt adni,hogy megéljél?Még a végén másra lennél használva, nem olcsó Németországban élni.Egyetemre simán felvételizhetsz.
2017. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#9 Igen,barátom eddig is támogatott mindenben,amiben tudott,illetve szülei is támogatóak. Barátom havi 1600Eurót keres,amiből általában 200-at ha elkölt.
2017. ápr. 6. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!