Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan akadtam ki a párom...

Jogosan akadtam ki a párom mostohatestvérére?

Figyelt kérdés

Elmentunk 2 hétre nyaralni Szlovéniába, majd a kutyánkat rábíztuk a mostohatestvérre (ő aljánlotta fel elsőnek), szóval 2 hét múlva hazajöttünk, majd kicsattant az örömtől a kis...., hogy megtanitotta a kutyát az ül, fekszik, marad, fujj-tied parancsra, mintha én erre nem lennék képes.

2 éves a kutya, 12 hetes kora óta nálam van, és erre helyettem megneveli?


Nagyon dühös vagyok, ti mit tennétek?



2017. júl. 27. 12:46
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
99%
megköszönném és elgondolkodnék hogy nekem 2 év alatt miért nem ment.
2017. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
98%
A szemét! Még a végén otthagy a kutyád érte😂😂
2017. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 Kései Sirató ***** válasza:
94%

ÉS te miért nem foglalkoztál a kutyával, azt hitted, hogy egy macska?

Most meg féltékeny vagy?

Inkább köszönd meg!

2017. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%
Nem hinném, hogy rosszat akart. Kérted, hogy ne tanítsa, mert ezeket te szeretnéd átélni vele? Miért nem tanítottad meg eddig egyébként? Ha 2 hetébe került, valószínűleg okos, figyeleméhes kutyus, akinek több törődés és foglalkozás kéne. Biztos nem veled akart kicseszni, ott volt nála 2 hétig, foglalkozott vele, gondját viselte. Amennyiben nem volt előre megbeszélve, hogy ne tanítgassa, ne legyél kiakadva.
2017. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
94%
Most ez valami provokatív kamu kérdés? Mert annak elég béna. Még gondolkodj egy kicsit, aztán találj ki valami jobbat.
2017. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy ez kamukérdés, ugyanis egyértelmű mindenki számára, hogy nem jogos a kiakadás, és a kérdező a tuskó.
2017. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
94%

Fogadnék egy jó ügyvédet és kiperelném a bugyijából.


Hát mit képzel ez, olyan mértékben nyúlt bele a kutya lelkébe, hogy az még a végén elhagy téged és át pártól a gaz csábítóhoz.

2017. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
86%
Te hisztis p.csa
2017. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
94%
Mit tennék? Elgondolkoznék, hogy mi a túrót csináltam az elmúlt két évben, hogy nem tudtam neki az alap parancsokat megtanítani, amit más kutya már fél éves korára tud. :D Legalább valaki foglalkozott azzal a kutyával. :D
2017. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
73%
kamu
2017. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!