Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Apám jogosan hibaztat?

Apám jogosan hibaztat?

Figyelt kérdés

Mikor elvett felesegul a ferjem apam fellelegzett h ezaltal leveheti rolam a kezét ... Akkoriban megcsalta anyamat es a fiatal nö sok penzbe kerult .

Akkor meg nem voltam 20 eves .

Mikor par ev utan valni akartam a ferjem agresszivitasa miatt akkor azt mondta h ö mindig mondta h ne hamarkodjam el a hazassagot ami nem igaz. Meg h nem voltam jo feleseg semmire nem vagyok jó.

Anyam lelki szemetladanak hasznalt de egyikuk se adta be a valopert .

Apam vegul közös ceget alapitott a volt ferjemmel meg a hazassagunk alatt . En es anyam ettöl ova intettuk mert a volt ferjem dörzsölt es aljas de a vege az volt h kibeszelt a volt ferjemmel mig az uzletkötesröl beszeltek .

Vegul a volt ferjem csunyan raszedte apamat . Apam engem hibaztat h en hoztam ezt a ferfit a családba es az en hibam. Ö sehol nem vallal a tetteiért felelösseget , mint ferfi hanem jellemtelenul mutogat körbe , szerintem ez egy gerinctelen nem ferfihez meltó viselkedés .

Nem tudom apam miert ilyen hetyke , kegyetlen sosincs egy jo szava


2016. aug. 10. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem a te hibád.. férjhez mentél, nem láthattad előre, hogy a férjed ilyen vagy ilyen lesz. Ilyen típus. Apád saját döntéséből adódóan vette üzeletelt vele, tehát ez megint nem a te sarad.

Az, hogy a nyomorult férjed így állt hozzád és apád még belédrúg, miszerint nem voltál jó feleség és semmire sem vagy jó, az megint inkább az ő szintjét mutatja.

NEM A TE HIBÁD! NEM, NEM HIBÁZTAT JOGOSAN.

A helyedben továbblépnék az egész kócerájon és új életet nyitnék, amibe senki sincs ott, de főleg nem a mérgező apád.

2016. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszt !
2016. aug. 10. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz, egy ugyanolyan barmot választottál férjül, mint amilyen az apád.
2016. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elváltam a baromtól amúgy.

Fiatal voltam , mikor meghazasodtam, nem tudtam mibe vágom a fejszém

2016. aug. 10. 14:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy apukád közös céget alapított férjeddel, és férjed átverte apukádat, az semmiképpen sem a te hibád. Apukádnak kellett volna jobban meggondolnia, kivel dolgozik együtt.


A te hibád az, hogy rossz férjet választottál, de ennek meg amúgy is te viseled a következményét.


Egyetértek azzal, hogyha egy felnőtt (pláne egy férfi) nem vállal felelősséget döntéseiért és mindig mást hibáztat, az gerinctelen viselkedés.

Kerülj távolabb (nem okvetlen térben, hanem lelkileg) a szüleidtől és legközelebb legyél óvatosabb a párválasztásnál is. Ha van pénzed maszek pszichológusra, érdemes lenne rászánni, mert tényleg nem véletlen, hogy pont egy ilyen férfit vonzottál be.

2016. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

"pláne egy férfi"


???


Vaginával ugyanolyan felelősséget tudok vállalni a tetteimért, mint valaki, akinek pénisze van. El is várom, hogy számonkérjék rajtam.

2016. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Édesapád jókora barom már ne haragudj kérlek. Szövetkezik vele miközben mondod h ne de csinálja, utána meg a te hibád h átverte. Komolyan miféle felelőtlen ember az ilyen? Semmiért nem vállal felelősséget csak mások nyakába varr mindent. Semmi közöd az egészhez az ő hibája az egész... És amúgy se lehetne normális ha megcsalja a feleségét, r....-t tart, és ellöki magától a tizenéves lányát, hogy eltartsa. Még gondolkoznod se kéne h valamiben is hibás lehetnél.
2016. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

" En es anyam ettöl ova intettuk "

Innentől kezdve miért is hibáztat? Saját maga főzte bele magát a levesbe.

2016. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, #3-nak van igaza. Az emberek gyakran elkövetik azt a hibát, hogy olyan belső tulajdonságokkal rendelkező házastársat választanak, mint az ellenkező nemű szülőjük. Mert az ilyen személy számukra tulajdonképpen már ismerős, nem kell idegenként kezelni, csak idejében nem ismerik fel, hogy valójában kit is választottak.
2016. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
En ezt a ferfit vakrandin szedtem fel , nem tudhattam h aljas es nem hasonlitott apamhoz ö mas tipusu pszichopata
2016. aug. 10. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!