Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet tenni ha a 8éves...

Mit lehet tenni ha a 8éves gyerek agyilag visszafejlödik 1,5 éves szintre?

Figyelt kérdés

Sokat vigyázok mostanába unokatestvéremre (lány)aki 8 éves,nekem van egy 1,5 éves lányom.


Már agybajt kapok töle h a 8 éves mikot itt van,ugy viselkedik mont az én lányom. Baba nyelven beszél,ugy eszik ahogy kicsi,kuszik mászik,vinnyog ha nem ér el vmit amit nem szabad. Multkor a kert meztelen szaladgált a lányom,ő is meztelenre vetközött és ott pisilt ahol rájött mint a kicsi.


Szoltam az anyjának is h nem kéne ennyit jönnie,mert visszafejlődik. Direkt csinálja amugy sztem,mert ilyen buta nem lehet,iskolába okos.


Az anyja engem cse.szett le h miért nem kötöm le a nagyobbat,neki az nem elég program amit mi a kicsivel csinálunk. Én meg mondtam h nem fogom a lánya miatt felboritani a napirendünket.


Az is gond h napi 1000ftot ad ha vigyázok a lányára. Egyedül nevelem az enyémet és sajnos kell a pénz,mert az apa már 3 hónapja épp csak annyit fizet h a végrehajto ne b.aszogassa legyen fizetési hajlandoság.


2017. júl. 31. 08:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%

Hát tényleg jobban le kell kötnöd. Látja, hogy vele többet foglalkozol, és ezzel felhívja magára a figyelmet. Meg jó kis játék neki. Adj neki valami jó kis játékot ami nem csak fél óráig köti le. Vagy gyurmázzon valami. Vagy egyszerűen vele is beszélgess a barátnőiről, esetleg a suliról. Nem tudom nem vagyok szülő.

De mindenestre több pénzt is kaphatnál. Oké, hogy rokon és ezért általában nem jár, de neked szükséged van rá és egy átlagos bébiszitter ára 600-800 Ft óránként.

2017. júl. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%

Akkor nincs más hátra: napi 1000 ft-ért nézed, ahogy viselkedik!


A kislány csak figyelemre vágyik! Azt hiszi, ha így viselkedik, akkor rá is figyelsz!

Az még nem jutott eszedbe, hogy beszélj a kislánnyal, hogy miért viselkedik így? Vagy mit szólna, ha egy osztálytársa ezt látja?

8 éves gyerek: te is ennek megfelelően bánj vele!

Az egy dolog, hogy ott van nálad, de foglalkozni is kéne vele!

2017. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Próbálom lekötni,direlt szereztem be neki barbis ujságokat azt szereti,festeni is azoktunk,vana kertbe kis medence.


De tulzásnak tartom amit csinál

2017. júl. 31. 08:35
 4/23 anonim ***** válasza:
72%

Mi van?? Még az anyukának áll feljebb hogy te nem eléggé kötöd le? Én biztos momdtam volna neki hogy akkor vigye máshova! És nyugodtan tedd szóvá hogy nem elég az 1000ft

A kislánnyal meg beszélgess el vagy erélyesen szolj rá hogy hagyja abba ezt a viselkedést.

2017. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

1000 Ft nagyon kevés egész napos felügyeletért. Nyilván, kiadni sok, de azért, hogy egy napig felügyelj rá és még foglalkoztasd is, nagyon kevés.

Ha viszont szükséged van erre a pénzre, akkor kénytelen leszel:

1.) megmondani az anyjának, hogy fizessen többet azért, hogy megfelelően foglalkoztasd is a gyerekét;

2.) ha nem fizet többet, akkor lejjebb adni az igényeidet (inkább ingerküszöbödet) , és lesz...ni, hogy más gyerek milyen degeneráltan viselkedik, meg mennyire fejlődik vissza, majd vergődik vele az anyja, ha otthon is rákap ezekre;

3.) felborítani a másfél éves gyereked napirendjét, és a nagyhoz is alkalmazkodsz, ha kell a pénz.

2017. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Osztály társakkal már fenyegettem h kiröhögik ilyeneket csinál kisegitö iskolával is. Ha kérdezem miért nem beszél rendesen,miért pisil mindenfele mikor már magy be tud menni wcre,az a válasz h de a kicsi is ezt csinálja.


Ha a kicsi a szájába vesz vmit ő is,ha elmegyünk motorozni,ö biciklivel jön olyankor,ugyanugy direkt elesik mikor a pici begyorsul és véletlenül elesik. Hozza ö is a kavicsokat és mondja mint a pici h ka ka

2017. júl. 31. 08:43
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
Ha semmivel nem tudsz rá hagyni, akkor hagyd a francba. Nem a Te problémád, majd az anyja foglalkozik a dologgal, ha otthon is ebben a stílusban nyomja. Rohadt idegesítő lehet egy 8 éves testébe bújt baba, de fogd fel úgy, hogy szellemi fogyatéksora vigyázol :S Más választásod van? Napi 1 ezresért azzal akarod tölteni az idődet, hogy a 8 évest szórakoztatod a korának megfelelően? Hagyd a francba...
2017. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Nekem 6és 8 éves lányaim vannak akik sokszor vannak az 1 éves iker unokahugaiknál. Soha nem kell őket külön foglalkoztani mert feltalálják magukat.és nem is szoktak babaként viselkedni.

Valami nagyon nincs rendben ezzel a kislánnyal.. És otthon teljesen normálisan viselkedik?? Én a helyedben felvenném videóra es megmutatnám az anyukának

2017. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy ennyi idős gyereknek valóban le kéne tudnia kötni magát valamivel, de ez a viselkedés arra utalhat, hogy több figyelemre vágyik! Otthon megkapja a figyelmet és a szeretetet? Könnyen lehet hogy nem.

A gyerekfelügyeletért pedig több pénzt kéne kérned... nem pofátlanságból, de egész napra egy ezres gyerekfelügyeletért iszonyat kevés.

2017. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ezres nagyon kevés egész napra főleg ha gondolom legalább egyszer nálatok eszik a gyerek. Nyugott szívvel kérj többet, főleg h neked is pici babád van. Hidd el fizetni fog mert enbél olcsóbban másképp nem jön ki...
2017. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!