Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az unokatestvérem rámászott...

Az unokatestvérem rámászott az öcsémre. Szóljak a barátnőjének?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: egy barátnőm összejött pár hónapja az öcsémmel. Nemrég bemutatta a családnak is, bár nem volt mit, mert már ismerte mindenki, csak hivatalossá tették a kapcsolatot a család előtt is. Van egy elég indulatos unokatestvérünk, elég távoli fokon, pár éve még öcsémmel jártak (jogilag lehetséges, mert úgy kb ötöd unokatestvérünk) és mikor öcsém szakított vele, nehezen viselte, azóta is féltékeny mindenkire, akire csak ránéz. Öcsémen látom, hogy kényelmetlenül érzi magát a jelenlétében, mintha még mindig lenne köztük egy kis szikra.

Minap egy családi összejövetelen kettesben maradtak a konyhában, és mikor utánuk mentem, láttam, hogy eléggé rányomult testvéremre, a fenekét az ő csípőjéhez nyomta mosogatás közben, öcsém meg állt mögötte, csorgó nyállal és a fenekét simogatta az unokatestvérünknek.

Ekkor kissé nagy elánnal beléptem a konyhába, szétrebbentek, mintha mi se történt volna, de én nem titkoltam, hogy rajta kaptam őket, le is hordtam a lányt, hogy érezze a törődést. Csendben hazaküldtem és megmondtam neki, hogy meg ne lássam tesóm közelében. Öcsikémmel is elbeszélgettem, hogy döntse el, kivel van. Úgy tűnt, hogy nagyon szégyellte magát, amiért megfeledkezett a barátnőjéről, de nem vagyok biztos benne, hogy tartós lesz és nem lehetek folyton a sarkában, hogy felügyeljem.


Barátnőm nem egy végzet asszonya, eléggé visszahúzódó, általában ő húzza a rövidebbet a konfliktusokban, inkább megadó. Nem tudom szóljak-e neki, szegényem annyit csalódott már, és én örülnék, ha a családba kerülne öcsém által. Ti megmondanátok neki, hogy figyeljen jobban az öcsémre?



2017. aug. 18. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Közöd nulla!
2017. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha örülnél is, a barátnőd valószínűleg nem fog bekerülni a családba. Nem jósolok nagy jövőt nekik, ha elmondod, ha nem.
2017. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne. Max az öcsédnek mondd meg, hogy tegyen rendet a fejében és döntsön végre, ne játsszon más érzéseivel. Ha neki az unokatesó kell, akkor tartson egy távkapcsolatot, legyen kitartó, hűséges és ha majd úgy alakul akkor költözzenek össze, de hülyét ne csináljon valakiből csak mert az van kéznél és valakibe bele kell verni a farkát. Te ne erőltesd ezt a dolgot, hogy mindenáron a barátnőddel, ha nincs szerelem akkor semmi értelme az egésznek.
2017. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
* neked se tetszene ha valakit mindenáron rád akarnának erőszakolni miközben valaki mást szeretnél.
2017. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Ne szólj. Szerintem elég egy alapos fejmosás az öcsinek. Lehet hogy elkapta a hév, ez persze nem jó mert van barátnője, de lehet hogy megbánta már. Ne keverd bele magad
2017. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ne szólj bele
2017. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

3-as és 5-ös, igen egyet értek veletek, csak én játszottam le a fejemben, hogy jó lenne, ha barátnőm a családba tartozna, tudom, hogy még fiatal a kapcsolatuk hozzá, de álmodozni szabad.

amúgy remélem, hogy csak a hév fogta el, ahogy írtátok és nem más. egyenlőre nem szólok a barátnőmnek, de ha ez megismétlődik, kénytelen leszek ukázt adni a tesómnak, mert ez nem állapot. nekem se tetszik, hogy más érzéseivel játszik.

meg is mondtam neki ott, hogy térjen vissza a Föld nevű bolygóra, jelenleg rajta fogom tartani a szemem, amikor csak tudom és kifaggatom a barátnőmet, hogyan viselkedik az én drága öcsém.

2017. aug. 18. 18:26
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Szóval kitúrtad az "uncsitesót" és be ültetted a helyére a barátnődet. F@$za.

A szikra mindig ott lesz bármit is csinálsz. Most te tiltottad el öket egymástól? Ki vagy te? Milyen alapon? Szegény öcséd!

2017. aug. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne szólj bele, bízzd rájuk. Harag lesz, ha keresztbe teszel, rajtad csattan az ostor.
2017. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég undorító unokatestvéred van. Am ne szólj neki, hagyd rájuk a dolgot.
2017. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!