Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most akkor béküljek ki az...

Most akkor béküljek ki az unokatestvéremmel?

Figyelt kérdés
Egy ideje már nagyon haragszom rá, azóta külön suliba járunk. A testvérem mindig azt mondja, béküljünk ki, de nem akarok meg nem is tudnék. Úgy kezdődött az iránta érzett dühöm, hogy a szememben a legk*csögebb embernek hitt inkább helyettem, holott én sosem hazudtam neki. Azóta jelét sem mutatta, hogy sajnálná, cserébe jönnek a 'gonoszabb' lányokkal a régi osztályunkból a nyakra puszis képek, amitől amúgy hányok. Még sokszor fogunk találkozni valószínűleg, ráadásul minden másnap rémálmom van vele kapcsolatban. Barátkozzak vele vagy próbáljam elfelejteni? Valami más tanács? Még kb. gyerekek vagyunk, és én még nem tapasztaltam ekkora árulást, pláne nem rokontól és még mindig nagyon haragszom, persze megbocsátottam, csak dühít, ha eszembe jut. (14/l)

2017. szept. 19. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint az unokatesód egy retek, erkölcsi hulladék. Az ilyeneket ki kell iktatni az életünkből, nem kibékülni velük.
2017. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
K*csögökkel meg árulókkal nem foglalkozunk. Ne hogy már te menj puncsolni! Főleg ha azóta bebizonyosodott hogy te mondtál igazat anno.
2017. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm. Már csak azt kell kidolgozni, hogy hogyan maradjak tőle távol a tesóm szülinapján. :s
2017. szept. 19. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!