Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Én összejöhetnék a másod...

Én összejöhetnék a másod unokatestvéremmel?

Figyelt kérdés

Ha akarnék akkor összejöhetnék vele, lehetnénk egy pár házasodhatnánk és gyerekeink lehetnénének törvényesen?

Nem akarok vele összejönni csak érdekel. Egyébként egy másodunokatestvér nálam idősebb lehet?



2016. júl. 1. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Másodunokatestvérrel orrba-szájba, mintha nem is volna rokon! Lehet idősebb, fiatalabb akár sokkal is.
2016. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen, semmi akadálya törvényileg. Az utolsó kérdésed szamomra értelmezhetetlen.
2016. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, ha gyerekeink lennének nem lennének genetikailag betegek?
2016. júl. 1. 08:44
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ezt az Éjjel nappal budapestből vetted? Ott ment hetekig ez a téma.
2016. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Törvenyes akadalya nincs de ha van egy genetikai hajlam valamilyen betegsegre ( pl rákra) a csalad azon ágán , ami eddig nem nyilvanult meg , mert a komplementer gének kivédték, akkor elöfordul h a szuletendö gyerekekben felerösödik a hajlam es megnyilvanul, mivel a 2 rossz gén felerösiti egymast .

Anyai nagyapam elt annyit , h kiussön rajta a pajzsmirigyrák. Azt mondtak örökletes.

Ha korabban hal meg , sose derul ki

2016. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Nem, nem az éjjel nappal Budapestből vettem, de láttam ott is ment a téma:)
2016. júl. 1. 09:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Oké! Bocsi akkor!

(4es válaszoló voltam)

2016. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Még első unokatestvérek is köthetnek legálisan házasságot! Ha van hozzá gusztusuk...

Aztán, hogy a család mit szól, az más téma.

2016. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Összejöhetnél, és elvileg genetikai akadályai se igazán vannak (mert mivel mi egy igen kicsike nép vagyunk, jó eséllyel még egy random embernek is lehetsz távoli rokona), más kérdés, hogy ha tudván tudod, hogy ő a vérrokonod, van-e gusztusod hozzá...
2016. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Richie75 válasza:
12%
Te már eleve genetikailag beteg vagy, tehat van esely arra, hogy a gyerekeitek is azok lesznek...
2016. szept. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!