Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ekkora probléma ez, hogy nem...

Ekkora probléma ez, hogy nem akarunk nyaralás alatt az unokatestvéremmel és a családjával egy légtérben lenni?

Figyelt kérdés

Isten igazából nem is akartam, hogy közös nyaralás legyen de végül bele mentem. Mondtam akkor is, hogy okè menjünk együtt de legyünk külön.

Olaszországba megyünk egy hotel apartmant neztünk.

De erősködtek, hogy apartmant vegyünk ki mert úgy olcsóbb.

Mondtam, hogy már mikor beszèltünk róla akkor mondtam hogy nem akarok egy lègtérbe lenni, legyen meg mindenkinek a magán szférája stb.

Most megy a sèrtődès, hogy én jól kicsesztem velük...

Amúgy az olcsóbb az 8e ftot jelent, de így nincs benne a fèlpanzió.



2016. jún. 26. 17:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
18%
Mit jelent az egy légtérben? Gondolom van külön szobád, vagy szobátok a pároddal. Ha így sem felel meg, akkor nem kell mással együtt menni nyaralni.
2016. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
10%
Hát ja. Ne hisztizz.
2016. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Egy szoba van plusz a nappali rész, 1 fürdővel.

Nekik fél éves a gyerekük, nekünk 1.5.

Én szeretek bugyiba lenni, nyilván előttük ezt nem teszem meg.

Az sem lenne szerencsés ha a gyerekek is egymást keltenék fel.

2016. jún. 26. 17:53
 4/32 A kérdező kommentje:
De már mikor beszéltünk róla akkor is mondtam, hogy a hotel részén szeretnénk lenni ellátással külön hotel szobaban. Akkor nem volt ezzel semmi bajuk.
2016. jún. 26. 17:54
 5/32 anonim ***** válasza:
7%
Ne hisztizz
2016. jún. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
Akkor közöd, hogy Köszi, nem, majd én foglalok magunknak külön szállást
2016. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen igazad van. Ott kezdődik, hogy én nem is mennék senkivel együtt nyaralni (főleg nem külföldre). Az az én (a családunk) pihenőideje, amikor egymásra figyelünk. Éppen eleget alkalmazkodom a munkahelyen meg az év többi napján, itt soha nem tenném.

Ne engedj belőle. A minimum a külön apartman, vagy hotelszoba. Még az lenne a hét vicce, ha azért akarnának veletek menni, mert nem beszélnek nyelvet és rátok lennének utalva. Így végképp nem utaznék velük!

2016. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Nem a nyelvvel szerencsére nincs akkora gond.

Csak magával ezzel a helyzettel.

Bunkó nem akarok lenni, hogy akkor ti ne gyertek ha mar egyszer így meg lett beszélve.

De nem gondolom, hogy 8e ft olyan nagy összeg amit ne lehessen kifizetni pluszba a kajaért meg hogy meglegyen a maganszféra.

Lehet attól közös nyaralás mert nem vagyunk egymás szájába.

2016. jún. 26. 18:20
 9/32 anonim ***** válasza:
94%
Közöld, hogy ti hotelben szeretnétek lakni, külön szobában, ők azt bérelnek, amit akarnak.
2016. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%
Na, ezért nem mennék soha a büdös életbe ilyen közös családi nyaralásra. Barátokkal közösen elmenni nyaralni az oké, ott ez benne van a pakliban, na de saját családdal és gyerekkel alkalmazkodni másokhoz a nyaralás alatt, az ki van csukva.
2016. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!