Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Meddig vagyok köteles toleráln...

Meddig vagyok köteles tolerálni a sógornőm bunkóságát?

Figyelt kérdés
A minap anyósoméknál voltunk,ő is ott lakik.Mivel a kisfiam asztmás, nem lehet melette dohányozni,ezért amikor rágyújtott megkértem,(szépen,normális stílusban) hogy menjen ki.Erre az volt a válasz, hogy menjen ki a gyerek, és tényleg nem ment ki,egész nap bent cigizett,úgyhogy a végén valóban én vittem ki a gyereket. Állandóan bunkón viselkedik, de ez több volt a soknál.Hogy lehet valaki ilyen faragatlan?

2017. szept. 22. 15:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Mi a kérdésed?


Nem vagy köteles tolerálni a bunkóságát, de mit tudsz tenni?

Ha ő nem fogja fel, hogy menjen ki cigizni, akkor kénytelen vagy te kivinni a gyereket. Ne vidd a közelébe, ezt tudod tenni, de mivel anyósodnál lakik, ezért ez hogy kivitelezhető?

2017. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hát ez az, gyakorlatilag sehogy.
2017. szept. 22. 15:41
 3/27 anonim ***** válasza:
55%
Anyósoddal nem tudsz beszélni? Elvégre az ő háza, az ő szabályai, és csak szem előtt tartja az unokája egészségét. Egyébként is tahó igénytelen dolog lakásban bagózni.
2017. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%

Nézd , az ő haza, az ő vára. Ugyan bunkóság gyerek mellett dohányozni, függetlenül attól, hogy asztmás vagy sem, otthon azt csinál, amit akar, te csak vendég vagy.


Mondjuk ha tudom, hogy a gyerekem asztmás, nem viszem dohányos környezetbe

2017. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem mennék többet, anyóst és CSAK anyóst, vagy h van, apóst hívni magatokhoz.Férjed nem tud beszélni a testvérével?
2017. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagy köteles semeddig, és így én oda se vinném a gyereket.

Gáz, amit csinál, de ő van otthon, és ha nem akar, nem megy ki úgysem.

Áthívnám a párom szüleit, őt viszont nem, vagy ha igen, ott nem bagózhatna.

2017. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
Ööö, nem tudom, ha hozzám eljönne a sógornőm a gyerekével, és kiküldene a saját otthonomból, akkor az nekem sem tetszene.
2017. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
61%
Én nem mennék többet oda. Ha valaki látni akarja a gyerkőcöt, látogasson ő titeket, a saját otthonodban pedig nyilván nem muszáj elviselned a cigifüstöt, én bárkit páros lábbal rugdosnék innen ki, ha elő merné venni...
2017. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
Hát utolsó, ha egy felnőtt ember nem képes felfogni hogy egy asztmás bele is halhat ha durván befullad a dohányfüstös lakásban, ott vele vannak a gondok. Nekem eszembe sem lenne rágyújtani még egészséges gyerek közelében sem nemhogy betegében.
2017. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, semeddig, bármikor dönthetsz úgy, hogy nem mentek oda gyerekkel - és probléma megoldva.
2017. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!